Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » В межах Міжнародного економічного форуму обговорять економічну вигоду від інвестування у галузь туризму

В межах Міжнародного економічного форуму обговорять економічну вигоду від інвестування у галузь туризму

В межах Міжнародного економічного форуму обговорять економічну вигоду від інвестування у галузь туризмуЛьвівщина має сприятливі умови та великий інвестиційний потенціал у туристичній індустрії. Відтак, у другий день XIX Міжнародного економічного форуму управління туризму та курортів збирає представників туристичного середовища на бізнес зустріч «Invest in Lviv Region: Focus on Tourism».

Цього року секція «Туризм» передбачає проведення двох дискусійних панелей «Invest in Lviv Region: Focus on Tourism» та «Сучасні курорти чи SOVOK. Українські реалії». Захід має на меті привернути увагу інвесторів до розвитку інфраструктури туризму та гостинності у Львівській області, обговорити важливі питання щодо розвитку туристичної інфраструктури Львівщини, механізмів стимулювання та залучення іноземних інвестицій, а також порушити питання відновлення життєдіяльності курортів із пост радянського періоду.

На захід запрошено експертів туристичної галузі з Німеччини, Грузії, Польщі та України, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, туристичного бізнес середовища.

Модераторами панельних дискусій будуть президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга та виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати– Україна» Галина Литвин.

Учасниками події є інвестори, представники бізнес середовища і дипломатичних установ, місцеві органи виконавчої влади та представники HoReCa.

Реєстрація учасників о 13:00 год, початок заходу о 14:00 год на Арені Львів. 

Організаторами заходу – управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Національна туристична організація України.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn