Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Підприємців області запрошують до участі у конкурсі на отримання безповоротної фінансової допомоги

Підприємців області запрошують до участі у конкурсі на отримання безповоротної фінансової допомоги

Підприємців області запрошують до участі у конкурсі на отримання безповоротної фінансової допомогиАгенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks спільно із департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації реалізовують проект «Інструменти розвитку бізнесу Львівської області» у рамках Програми підтримки секторальної політики.

У межах Проекту проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу у розмірі:

- ваучери на маркетингові послуги – до 50 тис грн;

- ваучери на консалтингові послуги – до 50 тис грн;

- інноваційні ваучери – до 100 тис грн.

Співфінансування на усі види ваучерів повинно становити не менше 30% від загальної вартості проекту.

До участі у конкурсі запрошують суб’єктів малого підприємництва - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані на території Львівської області.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Проект розвитку бізнесу. Форма проекту за посиланням;

2. Декларацію доброчесності;

3. Довідку з Державної фіскальної служби про відсутність заборгованості із сплати податків;

4. Комерційну пропозицію від однієї із пре-кваліфікованих компаній. Готується пре-кваліфікованою компанією у довільній формі, але із обов'язковим вказанням назви суб'єкта господарювання, якому вона надана, описом та вартістю послуг, які можуть бути надані за рахунок ваучера.

Перелік пре-кваліфікованих компаній, які мають право надавати послуги за рахунок ваучера, а також документи компаній, де вказані їх контакти і види послуг, можна переглянути за посиланням. 

Документи приймає агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks у приміщенні Business Hub за адресою: вул. Шота Руставелі, 12. Документи приймаються щоденно до 18 жовтня включно. Час прийому: 10:00 год – 20:00 год.

Більше інформації про умови надання ваучерної підтримки за посиланням.

У разі виникнення запитань можна звертатись до керівника Проекту - менеджера проектів місцевого економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимира Крижанівського – 067 670 35 29, vk@ppv.net.ua.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn