Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Питання енергооптимальних технологій, логістики та безпеки на транспорті порушили в межах міжнародної конференції

Питання енергооптимальних технологій, логістики та безпеки на транспорті порушили в межах міжнародної конференції

Питання енергооптимальних технологій, логістики та безпеки на транспорті порушили в межах міжнародної конференціїСьогодні, 19 вересня, на Львівщині, розпочала роботу 2-га Міжнародна науково-практична конференція «Енергооптимальні технології, логістика та безпека на транспорті». Ініціатори проведення конференції – Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, громадська організація «Лінія102.Юа» та Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури - Всесвітня лабораторія»  (м. Львів).

Серед учасників заходу - керівники і представники виробничих підприємств, наукових установ та навчальних закладів транспортної галузі України, Польщі, Німеччини та інших країн.

Привітав присутніх перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Для країни дуже важливо, зокрема для Львівщини, яка посідає вагоме місце в Україні в транспортно-логістичному значенні, мати партнерів, які готові разом працювати в напрямку розвитку транспортної інфраструктури. Важливими є і забезпечення науковими кадрами галузі, які успішно здійснює Дніпровський університет, питання безпеки пасажирських перевезень, їх ефективність та швидкість. Вірю, що конференція стане потужним комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань транспортної галузі, напрацювання важливих контактів», - зазначив Василь Лозинський.

У межах конференції обговорять нові результати теоретичних і експериментальних досліджень, а також розглянуть актуальні питання розвитку науки і техніки у наступних напрямках:

  – енергооптимальні технології, енергоефективність та енергетичний менеджмент на транспорті;
  – екологічність рухомого складу та об'єктів транспортної інфраструктури;
  – інтероперабельність, безпека та сертифікація на транспорті;
  – сучасні технології організації міжнародних перевезень та логістика;
  – транспортний дизайн;
  – взаємодія залізниць і промислових підприємств

Окрім цього, в межах заходу розглянуть важливі теми для підвищення ефективності роботи компаній, що працюють у транспортній галузі, своїми практичним досвідом поділяться провідні європейські спікери, представники Уряду Залізничного транспорту Польщі, Інституту рухомого складу (м. Познань), Державного східноєвропейського університету (м. Перемишль) та інші учасники.

Конференція триватиме до 20 вересня.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn