Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Понад мільйон гривень фінансової допомоги отримали родини загиблих та постраждалих під час обвалу будинку у Дрогобичі

Понад мільйон гривень фінансової допомоги отримали родини загиблих та постраждалих під час обвалу будинку у Дрогобичі

Понад мільйон гривень фінансової допомоги отримали родини загиблих та постраждалих під час обвалу будинку у ДрогобичіСьогодні, 13 вересня, у Львівській ОДА відбувся брифінг щодо обвалу будинку в Дрогобичі, що на вулиці Грушевського, 101. Про допомогу постраждалим та експертизи, які проводять з метою встановлення причини обвалу розповів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Як він зазначив родинам загиблим та потерпілим вже надали фінансову допомогу із обласного бюджету.

«У перший день Дрогобицькою міською радою було виділено фінансовий ресурс сім’ям загиблих для забезпечення похоронних процедур. Після цього, 4 вересня, було розпорядження голови Львівської ОДА щодо виділення 1млн 200 тисяч гривень з резервного фонду області для фінансової підтримки родин загиблих та постраждалих. Це по 100 тисяч грн для членів сімей, які втратили своїх рідних, по 75 тисяч особам, які отримали важкі травми та по 50 тисяч людям, які отримали легкі тілесні ушкодження. Також 120 тисяч гривень було скеровано для забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги»,-  розповів Василь Лозинський.

Із зазначеного фінансового ресурсу 1 млн 100 тисяч гривень вже надійшли на банківські рахунки членів родин.

Як зазначив Василь Лозинський наразі триває робота із визначення причин трагедії.

«Спершу важливо визначити причину, чому це сталося. Дякую експертам, які відгукнулись на наше прохання для подальших дій. Дрогобицька міська рада взяла на себе фінансування по трьох експертизах. Це оціночна, друга, яка відповідає щодо міцності і стійкості будівлі та можливості демонтажу даху, щоб не було його обвалу. Ще одна експертиза це геологічна, щодо дослідження грунтів, їх хімічного складу та води. Кошти вже виділені, відповідні угоди з експертами підписані»,-  розповів він.

Опісля  отримання узагальненого висновку, який очікують упродовж 3-х тижнів, з усіх експертиз, департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА спільно з Дрогобицькою міської радою сформують перелік потреб щодо вартості закупівлі помешкань людям, які постраждали. Після цього- Львівська ОДА скерує подання на Кабмін, щодо необхідної суми для допомоги мешканцям, які зазнали втрат під час обвалу будинку.

Як додав Василь Лозинський, попередня вартість помешкань для постраждалих дрогобиччан за оцінкою аналогічного житла по місту на вторинному ринку становить 45 млн грн. Ще 2 млн грн - для матеріального відшкодування збитків.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn