Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відзначили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту

На Львівщині відзначили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту

На Львівщині відзначили кращих фахівців у галузі фізичної культури та спортуСьогодні, 13 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський вручив подяки провідним фахівцям галузі фізичної культури та спорту. 

"Тішить, що ви є сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою та розвиватись. Дуже приєно, що ви гуртуєтесь  і, що ця ідея здорового спортивного способу життя вас усіх об'єднює. Нам усім важливо підтримувати молодь, яка прагне займатися фізичною культурою",– зазначив Василь Лозинський.

Подяки Львівської облдержадміністрації  отримали Юля Гаврушко – головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Львівської міської ради, Віктор Глібенко  – тренер з вільної боротьби Львівського училища фізичної культури,  Іван Дзядик – тренер–викладач зі стрільби з лука Львівської обласної ДЮСШІ «Галичина», Тетяна Дух – доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Микола Залигін – тренер зі спорту Львівського училища фізичної культури, Володимир Іванчук –  тренер – викладач з кульової стрільби КДЮСШ «Здоров‘я», Антон Литвинець – викладач кафедри стрільби і технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, Віталій Надич – тренер–викладач з гандболу Львівського училища фізичної культури,

Окрім того, нагороди вручили Ірині Олійник –  заступнику директора обласного центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх», Христині Пограничній – методисту Львівського училища фізичної культури, Сергію Романчуку – начальнику кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Ользі Стешинській – заступнику голови Львівської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», Христині Подгрушні-Опьолі – виконавчому директору відділення НОК України у Львівській області.

Також 24 спортсмени отримали посвідчення «Майстер спорту України», а Олександр Раковський отримав звання заслуженого тренера України з боротьби вільної.

Зазначимо, що у межах відзначення Дня фізичної культури і спорту 2019 на Львівщині в усіх містечках та селах заплановано проведення спортивних свят та фізкультурно-оздоровчих заходів, показових виступів провідних спортсменів, вихованців спортивних шкіл та клубів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, квестів, вікторин, забігів, зустрічей з видатними спортсменами та тренерами у понад 60-и локаціях,  а також відзначення спортсменів, тренерів, фахівців та ветеранів фізкультурно-спортивного руху України відзнаками.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn