Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » «Деревина і ліс – це питання національного значення», - Маркіян Мальський доручив посилити роботу у лісоохоронній сфері області

«Деревина і ліс – це питання національного значення», - Маркіян Мальський доручив посилити роботу у лісоохоронній сфері області

«Деревина і ліс – це питання національного значення», - Маркіян Мальський доручив посилити роботу у лісоохоронній сфері областіПро виконання заходів державного контролю в частині дотримання природоохоронного законодавства в лісовому секторі Львівщини йшлося сьогодні, 27 серпня, під час апаратної наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

Про проведену роботу в межах наради прозвітували начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, який розповів про шкоду від самовільних рубок, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, перший заступник прокурора Львівської області Олександр Русецький, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Андрій Ткачик.

«За півроку ми скерували 71 матеріал щодо незаконної рубки у райвідділ поліції, 4 матеріли направили на розгляд прокуратури і 2 на розгляд в судові інстанції. Робота по охороні лісів налагоджена і сьогодні її важливо не зупиняти», - розповів Анатолій Дейнека.

Олександр Русецький зазначив: «За кожним фактом виявленої незаконної рубки і скеруванні в правоохоронні органи матеріалів є розпочаті кримінальні впровадження. Якщо говорити статистично, то у 2016 році надійшло 302 звернення, у 2017 році- 196, 2018- 156, 2019 – 75».

Відтак, за підсумками заслуханого, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський наголосив на важливості посилення роботи у лісовому секторі області.

«За роки роботи ми маємо певні ситуації, які є врегульовані, разом з тим, ми маємо чіткий запит від суспільства щодо покращення якості охорони лісів. Зокрема, йдеться, як і про проблему незаконних рубок, так і порушення у напрямку легальних рубок. Ситуацію я вважаю незадовільною, тому маємо покращувати роботу в лісоохоронній сфері», - зазначив Маркіян Мальський.

Також очільник області дав низку доручень у цьому напрямку. Серед них: розробка карти лісів із нанесенням на ній територій, де проводяться рубки основного користування, санітарні та заплановані рубки. Таку карту мають розробити до кінця року.

Окрім цього, мають провести аудит фінансово-економічної діяльності постійних лісокористувачів та обговорення за участю членів громадської ради, активістів, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо стану охорони лісів від незаконних рубок і порушень в межах законних рубок.

Серед даних доручень також – розробка пропозицій щодо внесення змін в законодавство по удосконаленню механізму виявлення порушень у лісовому господарстві та збільшення відповідальності за виявлення порушення у лісовому секторі та розгляд питання щодо можливого ліцензування діяльності пилорам.

«Деревина і ліс - це питання національного значення. Тому, на мою думку, важливо ввести ліцензування по діяльності пилорам, що дозволить значно посилити відповідальність по незаконних рубках і порушеннях в межах законних»,- наголосив Маркіян Мальський.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn