Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян Мальський

Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян Мальський

Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян МальськийЗа ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського, 8 серпня, відбулась зустріч зацікавлених сторін щодо перспектив будівництва механіко-біологічного комплексу з перезавантаження та переробки твердих побутових відходів у місті Львові на вулиці Пластовій.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання перспектив реалізації проекту будівництва механіко-біологічного комплексу, його законності, а також обговорено екологічну та санітарну ситуацію на території планового будівництва.

«Проблема будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій є спільною для усіх гілок влади та громадськості, – зауважує Маркіян Мальський. – Спалювання сміття – це дорогий метод поводження з відходами та призведе до значного збільшення тарифу. Інші методики, крім сміттєсортування та сміттєпереробки – малоефективні та сумнівні. А сам бюджет міста обтяжений сотнями мільйонів гривень, які можна було б витратити на щось інше, у тому числі на покращення екології зони в якій відбуватиметься обробка сміття».

Львівська обласна державна адміністрація напрацює подальший формат та механізм вирішення проблеми поводження з відходами, а самі зустрічі матимуть постійний характер.

За підсумками зустрічі очільник Львівщини пообіцяв через два тижні озвучити подальші кроки на шляху до вирішення цієї проблеми.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn