Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Маркіян Мальський зустрівся із директором Австрійського культурного форуму в Києві Ульфом Хаусбрандтом

Маркіян Мальський зустрівся із директором Австрійського культурного форуму в Києві Ульфом Хаусбрандтом

Маркіян Мальський зустрівся із директором Австрійського культурного форуму в Києві Ульфом ХаусбрандтомПро відзначення річниці Австрійського культурного форуму у Києві, Рік культури Україна-Австрія 2019, українсько-австрійські культурні зв’язки та спільні проекти йшлося сьогодні, 5 серпня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського та директора форуму Ульфа Хаусбрандта.

Очільник області привітав іноземних гостей на Львівщині та наголосив на позитивній динаміці культурної співпраці та кооперації між Україною, зокрема Львівською областю та Австрією.

«Австрія назавжди посіла особливе місце в моєму серці. Та позитивна динаміка культурної співпраці та кооперації, яка сьогодні є між нашими країнами, має тривати», - зазначив Маркіян Мальський.

Також Маркіян Мальський привітав Ульфа Хаусбрандта із 25-ю річницею заснування Австрійського культурного форуму в Києві, як подією, яка сприяє розвитку українсько-австрійських культурних зв’язків. Окрім цього очільник області підкреслив важливість реалізації ініціативи Року культури Україна-Австрія 2019, що є майданчиком для взаємної промоції потенціалу обох країн.

«Зі свого боку ми готові усіляко сприяти та підтримувати проекти, організовані вами», - додав Маркіян Мальський.

Як розповів директор Австрійського культурного форуму в Києві Ульф Хаусбрандт, одним із можливих кроків культурної співпраці між Львівщиною та Австрією є розвиток культурних зв’язків між областю і Зальцбурзьким краєм. 

«У травні відбулись Дні Австрії у Дрогобичі, які були присвячені презентації Зальцбурзького краю. Саме в цей час у нас виникла ідея розвивати міжрегіональну кооперацію між Львівською областю і цим регіоном», - зазначив Ульф Хаусбрандт.

Також в межах зустрічі сторони обговорили питання активізації кооперації області із регіном Штирія, який ще раніше встановив партнерські зв’язки із Львівською областю.

Додамо, що в межах відзначення Року культури Україна-Австрія 2019, на Львівщині відбувається низка заходів. Серед них: концерт пам’яті Йозефа Рота, який вперше в історії України та Австрії відбувся на галицькій Батьківщині письменника, біля руїни Бродівської Синагоги. Окрім цього, 1-30 вересня у Львові запланована мистецька резиденція, де митці з Австрії та України обмінюватимуться досвідом у сакральному мистецтві, та майстер-клас австрійсько-чеського композитора Шимона Восечека 10-19 жовтня.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn