Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » ЕСКО-інвесторів запрошують до впровадження енергоефективних заходів в бюджетних установах

ЕСКО-інвесторів запрошують до впровадження енергоефективних заходів в бюджетних установах

ЕСКО-інвесторів запрошують до впровадження енергоефективних заходів в бюджетних установахУправління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує ЕСКО-інвесторів долучитись до підвищення енергоефективності бюджетних закладів області на умовах енергосервісу.

Перші 10 закупівель послуг енергосервісу бюджетними установами обласного підпорядкування  розпочали у липні цього року  – 2 освітніми закладами, 7 медичними та 1 закладом соціального захисту населення, а саме:

- КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи»;

- КНП ЛОР «Львівський обласний ендокринологічний диспансер»;

- КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр»;

- КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня»;

- КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»;

- КНП ЛОР «Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр»;

- КЗ ЛОР «Львівський геріатричний пансіонат», м. Львів, вул. Медової Печери, 71 (додаток 7);

- КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка»;

- КЗ ЛОР «Львівська середня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. Імені Б.І. Антонича»;

- КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

Термін подання пропозицій – 30-31 серпня 2019 року.

«Запрошуємо до співпраці підприємства, що спеціалізуються на утепленні будівель, модернізації опалювального обладнання та модернізації систем енергопостачання з метою впровадження новітніх технологій та підвищення класу енергоефективності бюджетних установ»,- зазначив заступник директора департаменту Михайло Грет.

Закупівлі послуг енергосервісу проводять на конкурсних засадах у системі публічних закупівель Prozorro.

Зазначимо, що відповідно до Закону України «Про затвердження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09.04.2015 №327-VIII в Україні запроваджено  механізми енергосервісу, що дають можливість впровадити енергоощадні заходи в бюджетних установах енергосервісними компаніями (ЕСКО).

Концепція енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ впроваджуються приватними  інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО). При цьому, ЕСКО, вкладаючи власні кошти, несе фінансові ризики, бере повну відповідальність за якість робіт та зацікавлена в максимальній економії витрат.

Замовник, зі свого боку, оплачує ці послуги не власним коштом, а виключно за рахунок економії енергоресурсів, досягнутої в результаті здійснення такими компаніями енергоефективних заходів.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn