Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Під час соціального форуму розглянули основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області

Під час соціального форуму розглянули основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області

Під час соціального форуму розглянули основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області11 липня в межах II Львівського соціального форуму відбулось пленарне засідання «Пріоритети державної політики у сфері захисту прав дитини». Про основні аспекти реалізації державної політики захисту прав дітей у Львівській області розповів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

У своєму виступі він наголосив, що приділяти увагу питанням захисту прав дітей повинен кожен орган влади, починаючи від органів місцевого самоврядування і завершуючи центральними органами виконавчої влади.

«Завданням органу місцевого самоврядування на рівні з виплатою заробітної плати, будівництвом школи, дороги, є завдання приділяти увагу питанням захисту прав дітей та сімей. Другий рівень – це рівень районної державної адміністрації, служби у справах дітей. Адже доки вся область не буде покрита перспективним планом і всюди не будуть створені ОТГ, жоден населений пункт не має залишитись без реалізаторів цієї політики. Також приділяти увагу питанням захисту прав дітей повинні і на обласному рівні і рівні центральних органів виконавчої влади»,-  зазначив Роман Филипів.

Також заступник голови виокремив важливість сімейних форм виховання у реалізації державної політики захисту прав дітей, адже як він зазначив, жодна інституція не замінить перебування дитини в сім’ї.

Нагадаємо, що II Львівський соціальний форум об’єднав понад дві сотні учасників, серед яких представники влади, голови ОТГ та ТГ, фахівці із соціальної роботи, директори дитячих установ, експерти та представники громадськості. В межах заходу відбулось чотири пленарні засідання під час яких розглянули регіональний аспект ДІ-реформи, розвиток соціальних послуг в територіальних громадах для підтримки дітей та сімей з дітьми, практичні можливості для виконання завдань ДІ-реформи, роль громадського середовища у її реалізації.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn