Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації ДІ-реформи»

На Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації ДІ-реформи»

На Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації ДІ-реформи»Сьогодні, 11 липня, на Львівщині стартував ІІ соціальний форум «Основні аспекти реалізації реформи деінституціалізації». Форум проходитиме у форматі панельних дискусій за участю провідних спеціалістів-практиків, державних службовців всіх рівнів та представників громадськості, що мають багаторічний досвід роботи у соціальній сфері.

Привітав учасників та організаторів заходу голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський. Він, зокрема, наголосив на важливості зміни ставлення суспільства до дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки їх з боку держави.

«Без дітей немає майбутнього, без належного їх виховання ми ніколи не збудуємо успішну державу. Ви робите велику справу, для того аби ці діти виросли справжніми Людьми», - наголосив Маркіян Мальський.

«Все це нам під силу – змінити ставлення, змінити культуру, створити всі умови для того, щоб діти в Україні зростали щасливими», - додав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Серед гостей форуму також представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Верховної Ради України  Аксана Філіпішина, заступник голови облдержадміністрації Роман Филипів, директор Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітики Руслан Колбаса, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» «Українського католицького університету» Юрій Підлісний, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Марта Козак, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, перший заступник директора ЛРіДУ НАДУ при Президентові України Олександр Сушинський, кандидат історичних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту, доцент кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Нагірняк.

Нагадаємо, Львівщина перша з областей України, яка рішенням Львівської обласної ради затвердила «Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей на 2018-2026 роки» згідно «Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» затвердженої розпорядження Кабінету Міністрів України від  9 серпня 2017 року № 526-р.

Основною метою Регіонального плану є послідовне реформування діючої інституційної системи забезпечення прав дітей в регіоні та формування належної системи надання соціальних послуг, що в свою чергу забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім'ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, доступ до якісних соціальних, освітніх, медичних послуг.

За даними Служби у справах дітей ЛОДА, в області налічується більше 50 установ системи інституційного догляду, в яких загалом виховується понад 5 000 тисяч дітей, і близько 110 з них мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Послідовно продовжуючи втілення плану деінституціалізації та для обговорення наступних кроків зберуться понад 250 учасників форуму серед яких депутати Львівської обласної ради, голови ОТГ, фахівці соціальної роботи, директори дитячих інституційних установ, експерти та представники громадськості.

Під час Форуму обговорюватимуть питання:

 • ключові регіональні аспекти ДІ-реформи, як механізму захисту прав дітей в закладах інституційного догляду та виховання;
 • пріоритети державної політики у сфері захисту прав дитини;
 • досвід розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для підтримки дітей та сімей з дітьми;
 • практичні можливості для виконання завдань ДІ-реформи;
 • роль громадського середовища у реалізації реформи.

Організатори форуму: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада. Партнери: Проект «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE), Благодійна організація «Львівська освітня фундація».

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn