Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат, - Остап Семерак у межах візиту на Львівщину

Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат, - Остап Семерак у межах візиту на Львівщину

Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат, - Остап Семерак у межах візиту на ЛьвівщинуСьогодні, 14 червня Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак перебуває з робочим візитом до Львівську області.

В межах поїздки міністр відвідав державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

«Міністерство зацікавлене у тому, щоб відновлювалися червонокнижні рослини, які ростуть на території Львівської області та Карпатського регіону. Це є приклад доброї співпраці із лісовиками для відновлення лісів. Українське суспільство болісно реагує на втрату лісів, тому важливо таку співпрацю підтримувати на владному рівні. Синергія центральної влади і місцевого самоврядування - якісний приклад успішної реформи децентралізації», - зазначив Остап Семерак.

У 2019 році Мінприроди в межах Плану природоохоронних заходів, що фінансуються за бюджетною програми «Здійснення заходів щодо реалізації пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища» було виділено кошти на реконструкцію виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника.

«Такий об’єкт буде продукувати необхідну кількість посадкового матеріалу для відновлення лісів у Карпатському регіоні. Для Мінприроди - це є один із пріоритетів. Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат», - наголосив Остап Семерак.

Мета - впровадження сучасних підходів і технологій для забезпечення лісокультурних робіт високоякісним садивним матеріалом, створення розсадника для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою та забезпечення високоякісним садивним матеріалом лісогосподарські підприємства.

«Підсумовуючи все сказане варто подякувати керівникам лісогосподарства, вони зуміли мотивувати та переконати усіх, в тому числі законотворців, у потребі відновлення лісів. Приємно, що саме така державницька позиція і підтримка міністерства дозволила реалізувати цей проект. На фініші уже перша черга. Львівщина стане вчергове мотиватором для решти регіонів, адже подібний проект вперше реалізовується в країні. Львівщина не боїться приймати виклили і зажди тримає пальму першості в усіх новаторських проектах», - наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Нагадаємо, що у  результаті виконання проекту буде отримано лісовий розсадник для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою виробничою потужністю 3 млн. штук, лабораторію лісового насінництва, цех підготовки субстрату та посіву насіння, теплиці з поливом та системою затінення, поля дорощування, сіянці лісових порід із закритою кореневою системою, біотичностійкі лісові насадження на місці всихаючи ялинників у Карпатському регіоні Львівщини.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn