Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Усіх охочих запрошують долучатись до проектів міжнародної організації AIESEC

Усіх охочих запрошують долучатись до проектів міжнародної організації AIESEC

Усіх охочих запрошують долучатись до проектів міжнародної організації AIESECУлітку на Львівщину завітають більше 200 іноземних волонтерів і презентують три масштабні проекти.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

"Перший проект – "Приймаюча сім’я”, ми закликаємо сім’ї зі Львова та області прийняти волонтерів, які володіють іноземною мовою та  знанням культури Італії, Мексики, Бразилії тощо. Це хороша можливість розвинути мови, які вас цікавлять та ознайомитись з культурою інших країн”, – розповів віце-президент з партнерського розвитку Тарас Паславський.

За його словами, не менш цікавим проектом є "Розвиваємо Україну разом» у Львівській області.

"Цей проект передбачає розвиток громад області. Волонтери приїдуть на один тиждень у кожне місто Львівщини і працюватимуть над його популяризацією. Писатимуть статті, фотографуватимуть та працюватимуть в органах державної влади”, - підкреслив Тарас Паславський.

17 червня стартує третій проект «Language School», у межах якого на Львівщину завітає 25 іноземців, які навчатимуть  англійської мови .

"Волонтери з Єгипту, Тунісу, Алжиру, Італії, Мексики приїжджають для того, щоб викладати українцям іноземну мову у формі неформальної освіти. Відтак, долучитись можуть діти від 15 років та молодь до 30 років. Цей проект – хороша можливість розвинути іноземну мову”, - зазначила віце-президент з волонтерських стажувань Ярослава Скорбач.

30 червня у парку "На Валах” волонтери презентують особливості культури свої країн.

"Ми маємо багато можливостей від громадської організації AIESEC. Важливо, щоб ці можливості не затримувались у великому місці, але, щоб ми розповсюдили та масштабували проекти в області. Отож, кожен може зустріти міжнародних волонтерів і не втратити нагоди розвитку локальних місць з допомогою міжнародного досвіду”, – зазначила начальник відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn