Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»

На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»

На Львівщині відбувся загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря»Сьогодні, 29 травня, відбувся Загальноукраїнський форум «Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря: питання і відповіді».

Ініціатор події - громадська організація «Українська Академія Педіатрії» у партнерстві з Європейською Академією Педіатрії, союзу медичних спеціальностей, за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. 

В програму Форуму включено лекції провідних фахівців-педіатрів з України та Литви.

Віце-президент УАП Ярема Возниця зупинився на актуальних питаннях  психології у вихованні дітей та сучасному погляді на організацію медичної допомоги дітям.

«Виховання дитини - це головна місія і відповідальність у житті людини, для якої вона не утримує практично ніякої освіти та психологічної підготовки. Різні джерела можуть надавати різноманітні поради, але батьки не завжди знають який варіант вибрати. Тому правильна робота педіатра з часом дозволить побудувати міцні взаємовідносини. Ефективна методика виховання та розвитку забезпечує можливість реалізації наявного потенціалу у майбутньому дорослому житті. Важливим елементом ефективної лікарської консультації є комунікація і є головною метою досягнення взаєморозуміння і співпраці», - зазначив Ярема Возниця.

Арунас Валіуліс, представник Європейської Академії Педіатрії, розповів як наблизити якість надання медичних послуг дітям до світових стандартів.

В межах Форуму відбулась дискусійна панель «Безперервний професійний розвиток  - ключ професіоналізму лікарів» за участі заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського. Обговорювали скасування категорій та впровадження професійного ліцензування лікарів. 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn