Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»

На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»

На Львівщині стартувало свято сім’ї «Буде родина-буде Україна!»26 травня на Львівщині вже вчетверте відбувається свято сім’ї. Захід проводять в межах відзначення Міжнародного дня сім’ї під гаслом «Буде родина-буде Україна!».

Учасників свята привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю усіх присутніх, адже сьогодні ми відзначаємо також і Міжнародний день сім’ї. Кожен з вас - це своя історія успіху, кожен з вас - це маленька країна, яка будує нашу велику Україну. Особливо це важливо упродовж останніх років, коли надзвичайно актуальним є внесок кожного у майбутнє нашої країни. Адже від кожного з нас залежить в якій країні будемо жити, від кожного з нас залежить, яких дітей ми виховаємо і наскільки вони будуть успішними. І сьогодні дуже важливо відчувати відповідальність цього дня. Чужих дітей не буває. Ті цінності, які сповідує наша країна, мистецькі, цінності української мови, церкви, любові до української землі ми передаємо нашим дітям та онукам. Дякую організаторам і тим родинам, які сьогодні присутні тут, а також тим родинам, про які ми сьогодні будемо говорити, адже саме ви є хорошим прикладом того, як найвищі цінності сім’ї та дитини потрібно будувати тут в Україні. Адже ми - сильна українська нація, потужна нація за своїм корінням та історією, зі своїми воїнами, героями, вченими, митцями, інженерами.  Свято сім’ї - це не свято одного дня, а це щоденна турбота про свою сім’ю та родину»,- зазначив Ростислав Замлинський.   

Мета заходу – пропагувати українські, традиційні, християнські сімейні цінності та популяризувати здоровий спосіб життя через духовні відносини, сімейні спортивні змагання, творчі дитячі виступи. 

Відтак, в межах заходу відбулась святкова хода до площі біля пам’ятника Івану Франку. Опісля - концерт за участю родинних і дитячих колективів, а також відомих виконавців. У програмі свята: святкова молитва, цікаві дитячі забави, спортивні показові змагання, різноманітні майстер-класи, ярмарок.

Також цьогоріч  у межах фестивалю запрезентували  фотопроект «Чорнобривці. Уквітчані долею». Це проект про успішні львівські родини, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання «Мати-героїня».

Організатори заходу - ГО «Українська молодь - Христові», ХЄЦ «Гефсиманія» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, СПГО«Майбутні батьки України», Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn