Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині розглянули другий етап реформи адміністративно-територіального устрою

На Львівщині розглянули другий етап реформи адміністративно-територіального устрою

На Львівщині розглянули другий етап реформи адміністративно-територіального устроюСьогодні, 24 травня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся захід «Другий етап реформи адміністративно-територіального устрою: формування нових районів».

Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Дякую організаторам заходу, зокрема Центру розвитку місцевого самоврядування за вашу працю, адже без роботи експертів та тих, хто працює на реалізацію реформи децентралізації, нам посадовим особам органів виконавчої влади було б складно всі ці речі самостійно зробити. І така співпраця є правильною. Дякую експерту Програми «U-LEAD з Європою» Юрію Ганущаку, міським головам, головам районних державних адміністрацій, представникам органам місцевого самоврядування, які сьогодні тут присутні. Другий етап реформи був озвучений на Раді регіонального розвитку Президентом України Петром Порошенком, і він вже триває і ми маємо  унікальний шанс це все збалансувати. На обласному рівні створена відповідна комісія розпорядження голови ЛОДА, вже відбулось перше засідання, зараз ми збираємо інформацію, узагальнюємо»,-  розповів Ростислав Замлинський.  

Відтак, директор Львівського ЦРМС Галина Гречин розповіла про критерії формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня. Окрім цього, експерт Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Ганущак ознайомив присутніх із особливостями формування нового районного устрою.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn