Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині стартував II Молочний форум

На Львівщині стартував II Молочний форум

На Львівщині стартував II Молочний форумСьогодні, 23 травня, на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького стартував масштабний Молочний форум. Захід об’єднав представників аграрної сфери з Львівщини та інших областей.

Привітав учасників форуму перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Аграрна безпека, аграрний бізнес, земля – це наш ресурс, який дав нам Господь і нашою найбільшою цінністю є наші люди, ті , які кожного дня працюють не покладаючи рук. На Львівщині є традиції дрібного фермерства, особистих селянських господарств і я хочу подякувати всім присутнім, всім хто розвиває ці господарства і сприяє їх  розвитку і таким чином долучається до здоров’я нації та продовольчої безпеки нашої країни. Дякую також тим, хто готує кадри для того, щоб розвивалась продовольча галузь та щоб ми могли кожного дня споживати якісні та безпечні продукти. Особливо актуально це упродовж останніх років, оскільки український народ виборов і вибрав євроатлантичну і європейську співпрацю і інтеграцію у ці високоповажні сім’ї. Ми повинні говорити про стандарти Європейського Союзу щодо безпеки харчових продуктів. А це неможливо забезпечувати, якщо не впроваджувати інноваційні технології, а це у свою чергу повинні робити конкретні фахівці і конкретні люди. І тут я звертаюсь до молодих людей, адже майбутнє за вами. Дякую усім, хто долучився до цієї події, усім хто підтримує Україну в її розвитку, зокрема агропромислового», - наголосив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський вручив подяки менеджеру фермерського господарства «Еліт Мілк» Руслану Панасу та директору ТзОВ «Мостиське молоко» Ярославу Паньківу.

Окрім виставки тварин та презентації фермерської продукції, у межах форуму відбудеться 4 панельні дискусії. Першу проведуть спільно з Національною агенцією з ідентифікації тварин щодо створення національної бази даних у молочному господарстві. Друга дискусія – технологічна, пов’язана з новинками, які дозволяють краще утримувати корів і заробляти на виробництві молока. Третя тема  присвячена функціонуванню кооперативів та сімейних ферм, де фермери ділитимуться своїм досвідом. Четверта дискусія про якість молока. Також в межах форуму вперше власників корів відзначать дипломом Молочного форуму.

У другий день Форуму заплановані виїзди до кооперативів та молочних ферм.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn