Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині стартував ІІІ Етнофестиваль гостинності

На Львівщині стартував ІІІ Етнофестиваль гостинності

На Львівщині стартував ІІІ Етнофестиваль гостинності12 травня на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулось відкриття фестивалю інструментальної музики – «ІІІ Етнофестиваль гостинності».

Фестиваль не лише ознайомить глядачів з українським традиційним народним мистецтвом, але й дасть змогу насолодитися багатозвучним розмаїттям пісень, захоплюючими ритмами танцю. Він покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції та активізувати культурно-мистецьке жаття краю.

 «Я б дуже хотів, щоб уже третій рік поспіль шість сотень колективів Львівщини завітали у кожне село, кожне містечко для того, щоб нагадати нашим людям, що ми – українці. Що наша земля подарувала нам неймовірні таланти. Пам’ятаймо слова Кобзаря «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине... От де, люде, наша слава, Слава України!» Ми повинні відстоювати свою мову, свою віру, нашу пісню», - наголосив під час вітального слова голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Окрім того, очільник області вручив державні нагороди видатним мешканцям Львівщини.

Зокрема, звання «Заслужений вчитель України» присвоєно вчителеві математики Радехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Галині Калиті, «Заслужений діяч мистецтв України» голові Львівського товариства Ріхарда Вагнера, членові Національної спілки художників України та  Національної спілки журналістів України Лесі Котюк, «Заслужений працівник промисловості України» головному технологові ТОВ «Українська панчішна компанія» Любові Скворцовій.

Нагадаємо, що Етнофестиваль  гостинності започаткований у 2017 році, а цього року обіцяє бути ще більш яскравим та насиченим. Впродовж дев’ятнадцяти тижнів щонеділі він даруватиме мешканцям різних районів неповторні враження, гарний настрій, можливість поспілкуватися, насолодитися мистецькими барвами української пісні. І уже сьогодні, 12 травня, відбудеться 5 виїздів у райони, зокрема:

 • Мостиський район у РНД м. Золочів;
 • Перемишлянський район у РНД м. Радехів;
 • Дрогобицький район у РНД м. Броди;
 • Самбірський район у РНД м. Пустомити;
 • Стрийський район у РНД м. Турка.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn