Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді Президента

Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді Президента

Львів’яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді ПрезидентаПрезидент України Петро Порошенко зустрівся з громадою Львова, яка зібралася щоб подякували Петру Порошенку за його роботу на посаді Президента та досягнення, які має Українська держава за останні п’ять років.

«Я дякую львів’янам за потужну підтримку моєї команди, мого курсу на місце України в Європейському Союзі, місце України в НАТО. Курсу на захист української мови, української держави, української армії, української землі і української церкви», - сказав Петро Порошенко та подякував львів’янам за підтримку його зусиль.

Президент також привітав усіх з Великоднем. 

«Сьогодні поливаний понеділок і дощ нам не перешкодив, щоб зібратися і продемонструвати нашу єдність, продемонструвати нашу силу, нашу рішучість, що ми не дозволимо розвернути курс України назад до Радянського Союзу, або до Російської імперії», - сказав Президент.

Тисячі львів’ян, які прийшли подякувати Главі держави, виконали гімн України та підтримали Петра Порошенка вигуками: «Молодець», «Дякуємо», «Порошенко».

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn