Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Львівщина увійшла у трійку областей-лідерів за показником «Індекс здоров’я. Україна»

Львівщина увійшла у трійку областей-лідерів за показником «Індекс здоров’я. Україна»

Львівщина увійшла у трійку областей-лідерів за показником «Індекс здоров’я. Україна»Про це повідомила сьогодні під час апаратної наради директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

"У 2018 році загальноукраїнське значення Індексу здоров’я склало 62,2 бали, а на Львівщині – 68 балів. Таким чином, 2018 року Львівщина увійшла до трійки лідерів за цим показником у країні. До параметрів цього значення, окрім задоволеності медичною допомогою, звернення до лікаря та попередження хвороб, витрат на ліки та відмови від звернення до лікаря через відсутність коштів, входять також: вакцинація дітей, знання симптомів інсульту, самооцінка стану здоров’я, наявність надлишкової ваги або ожиріння”, - зазначила Ірина Микичак.

За її словами, задоволені дільничним терапевтом/сімейним лікарем 84% опитаних на Львівщині (76% по Україні). У 2017 році цей показник становив 74%, у 2016 – 67%. Таким чином, цього року Львівщина увійшла у п’ятірку лідерів за цим показником в Україні.

Задоволені медичною допомогою у стаціонарі 76% опитаних на Львівщині (56% по Україні). У 2017 році цей показник становив 58%, у 2016 – 53%.

"Такі показники нас тішать, видно, що є прогрес. 75% населення Львівської області підписали з лікарями декларації. Це означає, що реформа спрацювала і вона була очікувана. Ще нас чекає реформа стаціонарної допомоги. Ми намагаємось робити певні кроки аби покращити роботу та якість надання медичної допомоги. Ці речі робимо при тісній співпраці з обласною державною адміністрацією та обласною радою”, - зазначила Ірина Микичак.

На Львівщині поступово збільшується кількість опитаних, які не відмовляються від вакцинації своїх дітей. У 2018 році їх було 69% (2017 року – 62%, 2016 – 60%).

"Нам необхідно підвищувати культуру населення до вакцинації та змінювати психологію як медичних працівників, так і населення”, - додала директор департаменту охорони здоров’я.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn