Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині стартувало VII засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

На Львівщині стартувало VII засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

На Львівщині стартувало VII засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄССьогодні, 3 квітня, у готелі «Дністер» стартувало VII засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Зазначимо, що  на регіональному рівні Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС у Львові збирається вперше.

Разом з представниками від Уряду України, Представництва ЄС в Україні та Єврокомісії українські та європейські члени Платформи спільно проаналізують виконання Угоди про асоціацію та окреслять пріоритети європейської інтеграції  України на 2019 рік.

Участь у засіданні також взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Для Львівщини є стабільним сталий розвиток громадянського суспільства, розвитогк демократії. І, звісно, наш народ, наше населення має давні корені і традиції інтеграції в Європейський Союз і відстоювання європейських цінностей. Саме Львівщина була одною з ініціаторів відстоювання наших прав під час Революції Гідності, Помаранчевої революції, коли над нашою країною нависла певна загроза. Сьогодні ми говоримо про ті досягнення, які ми  здобули. Я вважаю, що це – наша спільна робота: країн ЄС, України та громадських організацій. Згідно з соціологією, 80% населення Львівщини підтримують вступ України у Європейське співтовариство та 70% «за» членство у Північноатлантичному оборонному Альянсі. Саме чинний Президент України Петро Порошенко своїми реальними кроками зумів на конституційному рівні закріпити інтеграцію України в ЄС та в НАТО. І це саме те, що український народ відстоював на Майдані і продовжує сьогодні зі зброєю в руках захищати на Сході країни. І це не лише наші цінності - це цінності усієї Європи», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, він відмітив, що на Львівщині реалізують багато ініціатив за підтримки саме ЄС, які є успішними. Серед них: реформа децентралізації; економічна складова, зокрема, залучення інвестицій та розвиток підприємницького капіталу та інші.

«Перед нами сьогодні стоїть багато викликів, але конкретними справами і діями ми можемо досягнути неабияких результатів. Починаючи від успіху об’єднаних територіальних громад і закінчуючи успіхом реалізації проектів Міжнародної технічної допомоги», - додав Ростислав Замлинський.

За підсумками роботи завтра, 4 квітня, Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС ухвалить спільну декларацію, де громадянське суспільство з України та ЄС офіційно звернеться до Києва та Брюсселя з оцінкою та пропозиціями щодо виконання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, що «Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС» (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої.

Процес утворення УС ПГС був розпочатий у травні 2014 р., коли внаслідок публічного обговорення було створено Оргкомітет.

УС ПГС складається з 15 членів – представників різних секторів громадянського суспільства - громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, які затверджені Асамблеєю УС ПГС у відповідності до Регламенту:

 • 6 координаторів робочих груп УС ПГС;
 • 3 представників громадських об’єднань;
 • 3 представників профспілок національного рівня;
 • 3 представників організації роботодавців національного рівня.

Головування в УС ПГС здійснюється на ротаційній основі.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn