Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Аграрії Львівщини ретельно готуються до весняно-польових робіт

Аграрії Львівщини ретельно готуються до весняно-польових робіт

Аграрії Львівщини ретельно готуються до весняно-польових робітУрядом України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02. 2018 № 106 зі змінами) за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Очікується, що реалізація рішення збільшить частку фермерських господарств у виробництві валової продукції сільського господарства, відродження вітчизняної селекції насінництва, підвищення рівня якості сільськогосподарської продукції, зростання кількості зареєстрованих фермерських господарств.

Аграрії, які закупляють насіння можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських культур вітчизняного виробництва в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 80 тис. гривень на одне фермерське господарство.

Фермерським господарствам варто врахувати, що в переліку документів для отримання відшкодування передбачено копії документів, які видаються постачальником насіння:

копію сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння;

копію сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;

копію платіжного доручення про оплату за насіння;

копію накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння.

У випадку закупівлі насіння у фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб,  невключених до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, одержувачі додатково до зазначених документів подають оригінали документів на якість насіння, виданих постачальником:

атестат на насіння - на базове насіння;

свідоцтво на насіння - на сертифіковане насіння;

свідоцтво на гібридне насіння - на насіння першого покоління гібридів.

Щодо переліку виробників насіння і садивного матеріалу та «Реєстру сертифікатів на насіння або садивний матеріал» можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України за посиланням

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn