Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині ухвалили Програму соціально-економічного розвитку

На Львівщині ухвалили Програму соціально-економічного розвитку

На Львівщині ухвалили Програму соціально-економічного розвиткуСьогодні, 12 березня, ухвалили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік.

Відповідне рішення ухвалили депутати під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів розповів про такі галузі розвитку - економічну, фінансову, аграрну політику, політику енергетичної безпеки, розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та зв’язку, ЖКГ, політику просторового розвитку, розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, дозвілля та спорту, соціального захисту, збереження культурної спадщини, екологічну, молодіжну, безпекову політику, політику децентралізації та політику розвитку.

«Зокрема, ми хочемо збільшити основні показники охоплення дітей дошкільною освітою у віці 3-6 років з 80%до 90%. Це цілком реально, зважаючи на ті об’єкти, які ми плануємо здати в експлуатацію в 2019 році. Також цього року ми запропонуємо керівникам закладів профтехосвіти регіональне замовлення для того, щоб вони могли переорієнтувати виробничо-технічну базу на ті кадри, які є затребуваними на ринку праці. Окрім того, 43 амбулаторії будуть збудовані до 3 кварталу 2019 року. Особливу увагу також приділятимемо діяльності обласних закладів культури, збільшенню їх власних надходжень та заходам, які у них відбуватимуться», - розповів Роман Филипів.

Детальніше про Програму тут

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn