Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Енергетики ліквідовують електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктів

Енергетики ліквідовують електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктів

Енергетики ліквідовують електропостачання знеструмлених внаслідок негоди населених пунктівЗа інформацією ПрАТ "Львівобленерго” станом на 08:00 год 11 березня, внаслідок несприятливих погодних умов, що супроводжувалося шквальними поривами вітру до 30 м/с, виникли пошкодження в електричних мережах.

Знеструмлені 25 повітряних ліній електропередач ПЛ 6-10кВ повністю та 12 частково.

Тимчасово без електропостачання залишаються 96 населених пунктів (56 повністю та 40 частково).

Пошкодження в електромережах усувають 18 бригад ПрАТ "Львівобленерго" у складі 23 особи та 80 од. техніки.

У звязку із тим, що до кінця доби 11 березня очікується сильний  вітер (південно-західний з переходом на північно-західний) з поривами 25 – 30 м/с, по західній та південній частині подекуди шквали до 34 м/с, місцями гроза, град, на території області зберігається другий рівень небезпечності, помаранчевий.

Нагадуємо, що під час сильного вітру не слід перебувати поруч з деревами, рекламними щитами, парканами, і не паркувати поруч з ними автомобілі.

У випадку, якщо ви побачили місця обриву проводу лінії електропередачі - не наближайтесь до нього на відстань менше восьми метрів, це смертельно небезпечно - терміново зателефонуйте на номер: 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn