Навігація

Останні фото

Календар

  «    Грудень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині презентували проект Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству в області

На Львівщині презентували проект Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству в області

На Львівщині презентували проект Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству в області 4 березня відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної політики при Львівській обласній державній адміністрації.

На засіданні директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк та регіональний спеціаліст з питань гендерно зумовленого насильства Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) Дмитро Тигач презентували присутнім проект Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству у Львівській області на період до 2021 року, який напрацьований членами міжвідомчої робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Проект стратегії передбачає роботу суб’єктів у трьох основних напрямках: підвищення ефективності міжвідомчої взаємодії, розвиток мережі послуг як для жертв домашнього насильства, так і для кривдників, а також посилена інформаційно-просвітницька робота з населенням.

Голова Координаційної ради Роман Филипів запропонував учасникам засідання протягом тижня ознайомитись із проектом стратегії та подати пропозиції та зауваження департаменту соціального захисту населення для узагальнення та врахування у підготовці документа.

Про проміжні результати впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в об’єднаних територіальних громадах доповідала керівниця проекту з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.

Проект включає заходи, що мають на меті сприяння гідному та безперешкодному доступу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та вразливих верств населення у Львівській області до гарантованої державою допомоги. Основними учасниками проекту у Львівській області є 15 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та  7 міських рад міст обласного значення.

Основними завданнями проекту є:

-              інформування громад про актуальність проблеми торгівлі людьми, можливості співпраці на виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми»;

-              формування мультидисциплінарних груп спеціалістів-представників громад для ефективного виявлення, адресного перенаправлення та надання необхідної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;

-              надання інформаційної, методичної, практичної допомоги громадам в організації інформаційно-просвітницької роботи із запобігання неврегульованої міграції та торгівлі людьми, в т.ч дітьми.

За підсумками обговорення члени Координаційної ради доручили департаменту соціального захисту населення напрацювати механізм проведення круглих столів, семінарів, нарад із представниками ОТГ щодо здійснення в громадах діяльності з протидії торгівлі людьми та запобігання нелегальній трудовій міграції.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn