Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Держава розширила напрями підтримки для фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів

Держава розширила напрями підтримки для фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів

Держава розширила напрями підтримки для фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативівПостановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 126 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» удосконалено механізми державної підтримки фермерів і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та доповнено діючий Порядок новими напрямами.

Відповідно до запропонованих нововведень для фермерів:

•  надано можливість фермерським господарствам (крім новостворених) скористатись бюджетною субсидією у розмірі 12 тис. гривень на одного члена фермерського господарства та встановлено, що максимальний обсяг коштів, які може отримати таке фермерське господарство, становить 40 тис. гривень;

•  надано можливість голові фермерського господарства, вік якого не перевищує 35 років, отримати таку бюджетну субсидію у максимальному обсязі, тобто 40 тис. грн.;

•  збільшено з 60 тис. грн до 80 тис. грн максимальну суму компенсації вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва.

• запроваджено додаткову фінансову підтримку фермерських господарств із статусом сімейних фермерських господарств через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за окремим порядком встановленим Урядом.

Для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

•  доповнено перелік напрямів діяльності кооперативів, які можуть одержувати фінансову підтримку, кооперативами із заготівлі та переробки продукції бджільництва;

•  надано можливість відшкодовувати 70 відсотків вартості придбаного кооперативами (без врахування ПДВ)не лише обладнання, а й техніки вітчизняного виробництва для транспортування сільськогосподарської продукції.

Також спрощено процедуру з надання фінансової підтримки кооперативам.

Довідково:

У Львівській області налічується 792 фермерських господарства та 37 сільськогосподарських кооперативів.В минулому році за новими напрямами підтримки фермерських господарств дотації отримали 37 новостворених фермерських господарств області на суму 1,51 млн. грн. та 137 фермерських господарств, що зареєструвались до 1 січня 2016 року в сумі 2,67 млн. грн.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn