Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Директор школи стає епіцентром змін,- Олег Синютка на нараді з директорами

Директор школи стає епіцентром змін,- Олег Синютка на нараді з директорами

Директор школи стає епіцентром змін,- Олег Синютка на нараді з директорамиСьогодні, 28 лютого відбулась виробнича нарада з директорами шкіл Львівської області за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

«Директор школи стає епіцентром змін. Ви сьогодні є тими людьми, які відповідають за організацію освітнього і господарського процесу. І у процесі своєї роботи ви стикаєтеся з багатьма труднощами. Українська держава сьогодні дбає про учителя, тому важливо щоб ми і надалі кожен на своєму місці робили усе можливе для того, щоб наша держава розвивалась», - зазначив Олег Синютка.

Із лідерством Львівщини у Новій Українській школі присутніх ознайомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

«Новій Українській Школі потрібні директори, які стануть лідерами змін для вчителів, учнів, громади. Творчо, відповідально, з повагою до кожного, з любов’ю до України і заради майбутнього наших дітей будуть реалізовувати завдання Нової української школи», - зазначила Любомира Мандзій.

Зазначимо, що у 2018–2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти розпочали навчання 1547 перших класів у закладах загальної середньої освіти. Усього охоплено навчанням 30572 першокласники.

Очільник Львівщини нагородив директорів тих шкіл області, учні яких посіли призові місця на олімпіадах.

Окрім того, у межах наради порушили питання пріоритетів освітньої політики Львівщини, впровадження змін в освітній процес, а також інклюзивного навчання.

Відтак, у 2018-2019 н. р. для 582 дітей з особливими освітніми потребами організували інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти.

У  Львівській області створили 26 інклюзивно-ресурсних центрів, які надають корекційно - розвиткові послуги та укладають комплексну оцінку психолого-педагогічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

У Львівській області для ефективної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до навчання у закладах освіти, сприяння їхньому успішному розвитку та соціалізації функціонує 25 ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти. У перспективі створення ще 25ресурсних кімнат.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn