Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відбудеться ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019»

На Львівщині відбудеться ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019»

На Львівщині відбудеться ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019»5 березня, на Арені Львів, розпочне роботу ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019». Про це сьогодні, 27 лютого, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«В межах виставки ми проведемо масштабну конференцію «Як стати успішним фермером». Тут фермери зможуть отримати інформацію про програми державної підтримки, а також ми запрошуємо цікавих і фахових спікерів, які нададуть корисну інформацію з питань землевпорядкування, обліку і податків. На конференції можна буде дізнатись про інші фінансові інструменти, які пропонуються для аграріїв з метою залучення дешевого фінансового чи матеріального ресурсу»,- зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Як розповів директор виставкової компанії  Expo Lviv Тарас Ващук цьогоріч участь у виставці візьмуть приблизно 80 компаній та торгових марок з усієї України та закордону.  

Також в межах виставки відбудеться перший в Україні аукціон вживаної техніки сільськогосподарського призначення.

«Особливістю є те, що це не пострадянська техніка, а вживана техніка 2010-2015 років. Ми спланували 21 лот, дуже цікаві зразки техніки виставляються. Це комбайни типу CLAAS, Challenger, сівалки точного висіву та інше. Також особливістю є те, що учасники аукціону не сплачують гарантійного внеску і це повинно зацікавити наших потенційних фермерів, сільгоспвиробників, які бажатимуть придбати таку техніку»,- розповів генеральний директор Західно-Української регіональної агропромислової біржі Ігор Вуйцик.

Офіційне відкриття виставки ХІІ спеціалізована виставка «АгроТехніка 2019» відбудеться  об 11:00 год.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn