Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Олег Синютка вручив державні відзнаки науковцям Львівщини

Олег Синютка вручив державні відзнаки науковцям Львівщини

Олег Синютка вручив державні відзнаки науковцям ЛьвівщиниСьогодні, 26 лютого, у НУ "Львівська політехніка відбулось урочисте засідання Вченої Ради.

Участь  у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Мені завжди дуже приємно бути тут, у Львівській політехніці. Бренд НУ «Львівська політехніка» є одним із найбільш впізнаваних у світі.  І особливо він важливий, тому що нам, як ніколи, сьогодні потрібні технічні кадри. Я переконаний, що ми сьогодні повернули собі своє місце, закріпивши у Конституції курс України на членство у ЄС і НАТО – це данина шани тим, хто був перед нами. Я переконаний, що ми не зійдемо з нашого шляху і зробимо наступник крок – крок у НАТО. Ми обов’язково виграємо цю війну своєю мужністю та інтелектом, розумінням процесів у суспільстві - будьте у цьому певні" ,– зазначив очільник Львівщини.

Відповідно до Указу Президента України Олег Синютка вручив Орден за заслуги ІІ ступеня директору навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУ "Львівська політехніка” Олегу Кузьміну. Також Орденом за заслуги ІІІ ступеня нагородили завідувача кафедри НУ "Львівська політехніка” Лозинського Ореста.

Окрім того, очільник області вручив почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України” професору кафедри НУ "Львівська політехніка”  Роману Базилевичу та директорові навчально-наукового Інституту геодезії Корнилію Третяку.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn