Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Республікою Азербайджан

Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Республікою Азербайджан

Львівщина поглиблюватиме співпрацю з Республікою АзербайджанСьогодні, 26 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худаяром оглу Худієвом.

У межах зустрічі Олег Синютка поінформував Посла про візит делегації Львівщини на чолі із заступником голови Львівської облдержадміністрації Романом Филипівим до Азербайджану 27-30 листопада 2018 року.

«Цей візит став поштовхом до розвитку міжрегіонального співробітництва між Львівщиною та Республікою Азербайджан та сприяв налагодженню нових взаємовигідних двосторонніх контактів.  Ми хочемо, щоб у нашої співпраці був подальший розвиток», - зазначив очільник Львівщини.

Відтак, сторони порушили питання подальшого поглиблення співробітництва, зокрема, у сфері економіки.  

 «Львівщина є пріоритетною для нас областю. Ми завжди наголошуємо нашим партнерам на тому, що ваш регіон – безпечний та стабільний», - наголосив Азер Худаяр оглу Худієв.

Окрім того, Олег Синютка запросив гостей відвідати Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства  «АГРОПОРТ», яка цього року відбудеться упродовж 21-23 березня.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn