Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Голова Львівської ОДА оглянув опорну школу на Львівщині

Голова Львівської ОДА оглянув опорну школу на Львівщині

Голова Львівської ОДА оглянув опорну школу на ЛьвівщиніСьогодні, 25 лютого, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка оглянув Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка є опорною.

У школі навчається 829 учнів та працює 79 педагогів. З 2016 року, за бажанням батьків, відкрили класи, які навчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» пропагованим Міністерством освіти та науки як впровадження нового підходу до організації освітнього процесу у початковій школі.

Очільник Львівщини звернувся до учителів: «Я хочу від щирого серця подякувати. Адже Ви даєте знання для понад 800 дітей, які навчаються у школі та які постійно демонструють успіхи та найкращі результати».

Школа впродовж 7-ми років постійно бере участь у проектах місцевого розвитку. Це дало можливість замінити всі вікна, зробити капітальний ремонт санвузлів, поновити спортивний інвентар.

Окрім того, з 2018 року два перших класи навчаються за програмою Нової української школи, один клас – за програмою «Інтелект України». У школі організували інклюзивне навчання для 7 учнів з особливими освітніми потребами.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn