Навігація

Останні фото

Календар

  «    Жовтень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами Львівщини

В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами Львівщини

В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами ЛьвівщиниСьогодні, 22 лютого, із робочим візитом на Львівщині перебуває Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. У межах поїздки Міністр зустрівся із студентами-екологами з Львівської області, для яких прочитав відкриту лекцію в Українському католицькому університеті.

Присутніх привітав ректор Українського католицького університету Богдан Прах.

«Наша Україна має прекрасну природу, про яку ми повинні дбати», - наголосив Богдан Прах.

Розпочав зустріч зі студентами Міністр зі знайомства. Відтак, розповів про навчання та кар’єрний ріст. Остап Семерак порадив молоді ніколи не зупинятися та завжди йти до своєї мети, рухатися уперед.

«Коли ми говоримо про сферу екології, то це насправді стосується голови. Тому що це те, як ми думаємо, живемо та впливаємо на світ, у якому ми знаходимося. Бо потім цей світ впливає на нас. Усе взаємопов’язане»,- наголосив Остап Семерак.

Окрім того, Міністр наголосив, що сьогодні треба змінити стиль життя та господарства людини, аби запобігти незворотнім процесам, які відбуваються у природі, зокрема зміна клімату.

«Бог створив світ, в якому ми живемо, тому нам потрібно його берегти», - додав Остап Семерак. - Коли ми говоримо про нашу країну, то перед нами стоїть завдання зробити усе задля того, щоб вона була успішною».

Також Міністр екології відповів на запитання студентів. Серед тем обговорення - Національна стратегія управління відходами. 

Зазначимо, Остап Семерак також візьме учать в Семінарі з питань реалізації ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) та ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО) у Західному регіоні України, під час якого проаналізують виконання західними регіонами України перших результатів роботи нової європейської моделі процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, яка стала обов`язковою для державних програм, генпланів, містобудівних планів, стратегій розвитку областей, державних, місцевих галузевих програм.

Нагадаємо, що відповідно до неї всі довгострокові програми розвитку оцінюються із врахуванням наслідків для довкілля.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn