Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Личакові вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

На Личакові вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

На Личакові вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніСьогодні, 20 лютого, Львівщина вшановує 5-ту річницю подій Революції Гідності. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулись заходи вшанування новітніх Героїв України.

Зокрема, представники влади, громадськість, родини Героїв Небесної Сотні поклали квіти та лампадки до могил Героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала Сергія  Кульчицького, полковника Андрія Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Всі присутні виконали Державний Гімн України.

Опісля духівництво провело чин екуменічної панахиди за загиблими Героями.

«Сьогодні ми маємо погожу сонячну днину, а тоді – 5 років назад, був дим і відвага. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв, але дуже важливо вшановувати їх не лише в річницю, але повсякчас їх згадувати, в щоденних молитвах. Ми змінимо державу, і кожен з нас є і повинен бути частиною цих змін, бути патріотами, будівничими нашої неньки України. Якби не Майдан, підтримка дипломатичного світу, цих змін ніколи б не було, не було б помісної церкви. Це все зробили українці, спільною працею, гуртом виборювали майбутнє нашої України»,-  зазначив владика Макарій.  

Заходи вшанування відбулись під супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn