Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Сотнями білих ангелів сьогодні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сотнями білих ангелів сьогодні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сотнями білих ангелів сьогодні вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніТихою акцією "Ангели пам’яті" вшанували сьогодні, 18 лютого, пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Спільно з родинами Героїв Небесної Сотні та школами на проспекті Шевченка у місті Львові усі охочі розвішали на алеї символічні паперові витинанки у вигляді ангелів, якими прикрасили дерева.

Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

"Для мене, як для матері загиблого сина, Героя Небесної Сотні, це велика подія. Це згадка про те, що вони вийшли без зброї на Майдан, щоб у нашій державі щось змінилось на краще. Вони йшли зі своєю ціллю, і ми мусимо зараз продовжити їхню справу. Важливо, щоб молодь, діти і нащадки пам'ятали і не забували про них. Ми раді, що є така акція. Вони віддали своє життя недаремно. За п'ять років у нашій країні відчутні зміни, їхні мрії втілюються у життя. Тяжко було, але мій син загинув за гарну ідею для своєї Батьківщини", - зазначила мати загиблого Героя Небесної Сотні Івана Бльока.

Нагадаємо, що акція «Ангели пам’яті» відбувається на Львівщині уже другий рік поспіль.

"Ми хотіли, щоб максимальна кількість дітей та молоді долучилась ждо цього проекту. Сьогодні тут, не мешне, ніж 400 молодих та активний людей, багато мистецьких коледжів та шкіл. Важливо, що вона такою щирою акцією змогли долучитися до вшанування цих Героїв. Вони наголошують, що це найменше, що вони можуть зробити для людей, які віддали своє життя задля того, щоб ми жили у щасливій, успішній країні", - наголосила Мирослава Туркало.

Зазначимо, що напередодні у школах та мистецьких коледжах відбувалися майстер-класи з виготовлення ангелів.

"У школах, кодлежах відбувалися такі майстер-класи. Багато молоді збиралося у бібліотеках і закладах культури, створювали та придумували, які ці ангели мають бути. Одні - складані, інші - з витинанням. Усі різні, але кожен старався зробити свого ангела, яким би сьогодні вшанував Героїв Небесної Стоні", - додала Мирослава Туркало.

Упродовж 18-21 лютого у школах області відбудуться тематичні уроки. Окрім того, у  населених пунктах Львівщини також планується створити алеї «Ангелів пам’яті».

Нагадаємо, що  ініційована акція мистецькою агенцією "Територія А" в пам‘ять про розстріл Героїв Небесної сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. Нині - частина вулиці Інститутської носить назву Алея Героїв Небесної Сотні.

Акція "Ангели пам’яті" відбувається за підтримки команди Музею Революції Гідності. Цього року, окрім Льовова, вона відбудеться в Києві,  Авдіївці, Вінниці, Вижниці,  Дніпрі,  Краматорську,  Кропивницькому, Полтаві, Тернополі, Тульчині, Хмельницькому, Чернігові, а також у Парижі (Франція).

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn