Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Торік представники Львівщини вибороли 12 медалей у Національних Іграх Нескорених

Торік представники Львівщини вибороли 12 медалей у Національних Іграх Нескорених

Торік представники Львівщини вибороли 12 медалей у Національних Іграх НескоренихУ Національних Іграх Нескорених торік представники Львівщини вибороли 12 медалей. Про це йшлося сьогодні, 1 лютого, під час звіту управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА за 2018 рік.

Як розповів начальник управління Роман Хім’як у тестуванні у рамках відбору до складу збірної команди України «Ігри Нескорених» взяли участь близько 100 осіб. В національних Іграх у Києві змагалися 24 представники Львівщини, які загалом вибороли 12 медалей.

До складу збірної команди України в Іграх Нескорених 2018 (м. Сідней, Австралія) увійшло двоє представників Львівщини. Зокрема, Богдан Оксентюк (ветеран Національної гвардії України) став володарем золотої медалі з легкої атлетики (біг на 1500 м), срібної та бронзової медалей з плавання (50 та 100 метрів вільним стилем), а Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України) виборов золоту медаль в командних змаганнях зі стрільби з лука та посів 4 місце у змаганнях з велоспорту.

Загалом торік до систематичних занять фізичною культурою і спортом в області залучили приблизно 2650 осіб - учасників АТО/ООС. Упродовж року на території Львівської області, за участю учасників АТО/ООС, відбулося 542 спортивно-масові заходи з різних видів спорту.

Реабілітація учасників бойових дій засобами фізичної культури та спорту організована у 14 закладах/організаціях області.

«У 2018 році на території навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» (Сколівський район Львівської області) відкрито Центр психологічної реабілітації військовослужбовців. Також вперше у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України (Турківський район) пройшло 5 таборів активної реабілітації учасників бойових дій в рамках міжнародного проекту «Повернення до життя», у яких взяли участь 44 учасники АТО»,-  розповів Роман Хім’як.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn