Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Департамент екології запрошує взяти участь у конкурсі мікропроектів

Департамент екології запрошує взяти участь у конкурсі мікропроектів

Департамент екології запрошує взяти участь у конкурсі мікропроектів21 січня в департаменті екології та природних ресурсів відбулась робоча нарада щодо підготовки проектів, спрямованних на збереження довкілля з метою залучення коштів обласного конкурсу мікропроектів. У нараді взяли участь представники національних природних парків та природного заповідника «Розточчя».

Одним з основних пріоритетів конкурсу у 2019 році є напрямок «Інші пріоритети», у якому передбачено облаштування об’єктів ПЗФ.

Консультації стосовно написання та реалізації проектів на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік організували в.о. начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Ольга Колодій та начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів  Львівської ОДА Інеса Шемелинець.

Запрошуємо усіх зацікавлених долучитись до конкурсу мікропроектів з метою реалізації проектів, спрямованих на відновлення, благоустрій та реконструкцію заповідних об’єктів, їх інфраструктури та природних комплексів.

Реєстрація проектів триває на онлайн-платформі Львівської обласної ради  до 18:00 год 31.01.2019  року.

За додатковою інформацією звертатися у відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку,міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради  за тел.: (032) 299 98 08.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn