Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відзначили працівників машинобудівної галузі області

На Львівщині відзначили працівників машинобудівної галузі області

На Львівщині відзначили працівників машинобудівної галузі областіСьогодні, 28 вересня, у Палаці Потоцьких, відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників машинобудування і приладобудування - Дня машинобудівника.

Привітав представників машинобудівної галузі області  голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Ви творите цю державу і дуже важливо, щоб ви в неї вірили. Сьогодні ми маємо, що представити і чим гордитися. Це і бронетанковий завод, авіаремонтний завод, а також інші підприємства, які є великою можливістю для розвитку області у цей складний час. Зрозуміло, що це - складний процес, але якщо держава чимось гордиться, то в першу чергу це машинобудівниками. На вас є велика надія і великий розрахунок», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області відзначив подяками кращих представників галузі.

Зазначимо, що професійне свято працівників машинобудування і приладобудування відзначають щорічно у четверту неділю вересня.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn