Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » У Львівській ОДА розглянули використання інноваційних технологій для побудови карт та продуктів супутникового моніторингу

У Львівській ОДА розглянули використання інноваційних технологій для побудови карт та продуктів супутникового моніторингу

 У Львівській ОДА розглянули використання інноваційних технологій для побудови карт та продуктів супутникового моніторингуДодатково:

19 вересня 2018 року в м.Києві в приміщенні Національної академії наук України відбудеться перший Український космічний форум GEO –UA 2018, присвячений інноваціям - як підтримці розвитку для державного, приватного, сільськогосподарського секторів та інших галузей.

Представники Львівщини візьмуть участь у форумі з метою обговорення попередніх результатів програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельних ресурсів та перспектив її розвитку на території області.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn