Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 На Львівщині відзначили кращих бібліотекарів » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » На Львівщині відзначили кращих бібліотекарів

На Львівщині відзначили кращих бібліотекарів

На Львівщині відзначили кращих бібліотекарівСьогодні, 29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, на Львівщині відзначили працівників бібліотечної справи. Урочистості відбулись у Центрі Митрополита Андрея Шептицького. Перший заступник голови Львівської ОДА привітав та нагородив відзнаками кращих бібліотекарів.

«Ваша професія є надзвичайно важливою – вона формує стержень особистості. Адже дитина зустрічається із книгою вперше після теплого материнського слова. Саме книга є тим дороговказом, який дуже часто є початковим у житті кожного з нас. Важливим і є те, що сьогодні ми тут у місці, яке поєднує книги і сучасні інноваційні технології. І надзвичайно важливо цей новий формат співпраці із книгою донести до тих, хто її любить, це - ваша місія просвітителя і місія плекання любові до книги. Бажаю Вам хороших учнів та послідовників. Книга сьогодні об’єднує, і об’єднуєте Ви – працівники бібліотекарської справи», - наголосив Ростислав Замлинський.

На важливості значення книги та праці бібліотекаря наголосив і ректор Українського католицького університету Богдан Прах.

«В книзі є закодована мудрість, знання, захований секрет, що досі людство напрацювало і передає новому поколінню. І кли книга не буде на столі кожного дня, суспільство буде убоге, не буде розуміти самого себе та свого майбутнього. Тому наше завдання є дуже велике, завдання усіх тих, які займаються книгою, пропагують книгу, дбають за неї. Митрополит Андрей Шептицький дуже розумів цю перспективу книги, дбав про це, збирав книги, фінансував бібліотеки, знаючи що це є дар новому поколінню. Ми для того є, щоб широкий світ пригортати до свого серця, а книгу дарувати іншим», - зазначив Богдан Прах.

Також в межах заходу працівники бібліотечної справи переглянули фотопроект «Fresh Reading» («Свіже читання») – фотопортрети львівських бібліотекарів у п’яти центральних книгозбірнях.

Довідково

Фотопроект «Fresh Reading» («Свіже читання») стартував 18 серпня. Упродовж двох тижнів творча команда у складі Сергія Талочка, Сашка й Дарини Балабаїв зробили 58 фотопортретів львівських бібліотекарів у п’яти центральних книгозбірнях, відняли відеоматеріал та підготували експозицію, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.

Мета проекту – промоція здорового способу життя, 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn