Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 86 Кому працедавці готові платити найбільше: статистика Львівського обласного центру зайнятості » Радехівська РДА - офіційний сайт

Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА » Кому працедавці готові платити найбільше: статистика Львівського обласного центру зайнятості

Кому працедавці готові платити найбільше: статистика Львівського обласного центру зайнятості

Кому працедавці готові платити найбільше: статистика Львівського обласного центру зайнятостіСтаном на 1 вересня, в області налічували 6506 пропозицій працевлаштування, у тому числі 4024 – для робітників, 1836 – службовців, 646 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Здебільшого у вакансіях (66,2%) зазначена оплата праці, величина якої коливається від мінімального до середнього рівня по області, у 27,0% вказаний мінімальна зарплата, і лише у 6,8% винагорода більша за середньообласний розмір.

Хто ж на Львівщині може претендувати на високі заробітки? Найвищу зарплату – 35 тис. грн – пропонує ТзОВ «Галичина-Захід» (Стрийський район) майстру будівельних і монтажних робіт, проте й вимоги до претендента доволі високі: освітній диплом міжнародного взірця, практичні навики читання інженерних креслень згідно з датськими будівельними стандартами, практика проведення монтажу та демонтажу конструкцій, вільне володіння англійською та датською мовами, досвід у сфері будівництва за кордоном тощо. Основні обов’язки: виконання будівельно-монтажних робіт відповідно до виробничого плану та креслень, прийом матеріалів, конструкцій, виробів, контроль за якістю, знання та дотримання норм вітчизняного законодавства.

Доволі високо оцінюють працю керівників вищої ланки. До прикладу, від 18 до 32 тис. гривень можуть отримувати комерційні, виконавчі та генеральні директори у ТзОВ «ДЖЕЙ і ЕЛ Консалтинг», ТзОВ «ТООЛЛ», ТзОВ «Мацько Трак Сервіс», однак претенденти повинні мати документ про європейський вишкіл, спілкуватися англійською, німецькою, голландською чи іншою офіційною мовою корпорації, якісно організовувати роботу, приймати управлінські рішення, використовувати основи міжнародного менеджменту тощо.

Заступники директорів зі стажем та цікавими здобутками у трудовій ніші, що від «А» до «Я» знають технологічний процес, можуть розраховувати на 15 тис. гривень у разі працевлаштування у ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА», ТзОВ «Спільне українсько-пакистанське підприємство «Шахін Алі Аві». Така ж зарплата у кваліфікованого агротехніка (ТзОВ «Агросетон»), технолога (ПП «Зелений ліс») і токаря (ПП «Львів-ПАК»), котрі обізнані з основами інженерної графіки, новітніми технологіями, процесами та засобами механізації в сільськогосподарській сфері або механізмом деревообробного виробництва.

ТзОВ «Веттепло» електрозварникам і ТзОВ «Діжле Україна» мулярам і бетонярам готові платити 12-13 тис. гривень. А 10 тис. гривень можуть заробити фахівці будівельного профілю у ПП «Інтер-Буд-Фасад», реставратори у ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс», дорожні робітники у представництві «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ», водії автотранспорту у ПП Маланюк Ю. В., ТзОВ «ТОІ-ТОІ Системи санітарні», ТзОВ «АВЕ Львів», а також забійники великої рогатої худоби чи обвалювальники м’яса у ТзОВ «Дрогобицький м’ясокомбінат». Оплата праці вантажників (ПрАТ «Роздільський керамічний завод»), експедиторів (ТзОВ «АВЕ Львів»), операторів автоматичних і напівавтоматичних верстатів та установок (ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів»), монтажників (ТзОВ «ЗАХІДІНФО»), підсобних робітників (ТзОВ «КТЛ Груп»), фрезерувальників (ТзОВ ТПК «НАК»), механіків (ТзОВ «ОДРІ») і трактористів-машиністів (ТзОВ «Діжле Україна», ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району», ПП «Західний Буг») коливається у діапазоні від 7 до 9 тис. гривень. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn