Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА

На Львівщині реалізовуватимуть проект спрямований на підвищення безпеки жителів і гостей міста

 
У середу, 20 лютого, відбулася державна реєстрація Великого інфраструктурного проекту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові», що реалізовуватиметься в межах Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» Європейського інструменту сусідства. Бюджет проекту становить 6 000 000,00 євро (з яких грант ЄС для України – 5 400 000,00 євро, власний внесок української сторони – 600 000,00 євро). Бенефіціари проекту – Львівська обласна державна адміністрація, Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України, а реципієнтом проекту міжнародної технічної допомоги є Головне управління Національної поліції у Львівській області.
Детальніше

Експортерів області запрошують до участі у семінарі щодо промоції товарів для зовнішнього ринку

 
У четвер, 7 березня, відбудеться семінар для підприємців та експортерів щодо продажу свого бренду на глобальних ринках. В межах семінару порушать питання маркетингу, візуальної айдентики й елементів орендування. Під час семінару «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг, візуальна айдентика й елементи брендування» учасники дізнаються: - як підкреслити переваги продукту, керуючись запитами клієнтів
-  як за допомогою маркетингу створити позитивний образу вашого товару
-  як виявити потенційну аудиторію та познайомити її з індивідуальними особливостями бренду через візуальну айдентику.
Детальніше

Державний архів області реставрував більше 10 тисяч аркушів

 
У 2019 році працівниками Державного архіву області проведено реставрацію 10152 аркушів у документах з паперовою основою. Про це повідомила сьогодні під час звіту директор Державного архіву області Ірина Мартенс. "Також  в межах оправлення документів вдалося охопити 1662 справ, а під час ремонту документів-15360 арк”,- зазначила Ірина Мартенс. За її словами, торік вперше в міжнародній практиці ДАЛО фахівці сектору забезпечення фізичного стану документів та відділу фінансово-господарського забезпечення архіву перебували у Державному архіві м. Перемишль.
Детальніше

В межах робочого візиту Остап Семерак зустрівся із студентами-екологами Львівщини

 
Сьогодні, 22 лютого, із робочим візитом на Львівщині перебуває Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. У межах поїздки Міністр зустрівся із студентами-екологами з Львівської області, для яких прочитав відкриту лекцію в Українському католицькому університеті. Присутніх привітав ректор Українського католицького університету Богдан Прах. «Наша Україна має прекрасну природу, про яку ми повинні дбати», - наголосив Богдан Прах. Розпочав зустріч зі студентами Міністр зі знайомства. Відтак, розповів про навчання та кар’єрний ріст. Остап Семерак порадив молоді ніколи не зупинятися та завжди йти до своєї мети, рухатися уперед.
Детальніше

Розглянуто питання щодо покращення якості пасажирських перевезень

 
Питання щодо покращення якості пасажирських перевезень розглядалося 22 лютого на нараді, яку провів перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник. Присутні заслухали представника керівництва ПрАТ «Радехівське АТП 14629» Віктора Зузака, який пообіцяв розібратися і дати пояснення на всі звернення жителів району до райдержадміністрації, в яких повідомляється про факти порушень під час пасажирських перевезень. Як наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, автоперевізник повинен дотримуватися всіх умов договору, встановленого маршруту і надавати транспортні послуги настільки якісно, щоб не було зауважень від пасажирів. 
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 155 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn