Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА

COVID-19: за добу на Львівщині зафіксували 259 нових випадків

 
За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 66 осіб. Скеровано на самоізоляцію 100 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1527 хворих. 182 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 177 - в Центрі легеневого здоров'я, 96 у 8 МКЛ, 70 у 1 МКЛ, 167 у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 118 у Стрийській міській лікарні, 
Детальніше

На Львівщині триває проект «Школа екологічної грамотності»

 
Учора, 17 жовтня, завершився у м. Городок II модуль «Школи екологічної грамотності». Нагадаємо, що «Школа екологічної грамотності» складається з ІІІ модулів: -перший модуль: «Що означає екологічна грамотність та здоровий спосіб життя? Вплив Людини на навколишнє середовище»;  -другий модуль: «Екологічна ситуація на Львівщині та в Україні загалом; причини розвитку екологічної кризи в Україні та Львівщині зокрема;
Детальніше

Максим Козицький долучився до Всеукраїнської акції із встановлення рекорду України «Мільйон дерев за добу»

 
Сьогодні, 17 жовтня, по всій території держави відбувається акція із висадження 1 мільйона дерев у межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України». Таким чином, організатори та учасники акції хочуть не лише покращити стан навколишнього середовища, але й встановити рекорд України з найбільш масового висадження дерев за 24 години. Однією з головних локацій стала Львівщина. Зокрема, тут висаджували дерева у Свірзькому лісництві Бібрського лісгоспу, що на Перемишлянщині. Підтримав ініціативу та власноруч долучився до її реалізації голова Львівської ОДА Максим Козицький.
Детальніше

«Для мене якісна медична послуга – це вчасність, доступність, компетентність», - Максим Козицький у межах Медичного конгресу

 
Сьогодні, 16 жовтня, у Львові відбувся Медичний конгрес «Якість. Послуга. Медицина. Приватна vs Бюджет». Захід об’єднав представників бюджетної та приватної медичної сфери задля обміну практикою у розвитку ринку якості послуг, роботі з клієнтами та формуванні команди. Участь у одній із панельних дискусій взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. «Сьогодні питання реформи є актуальним. Кожен має певні міркування та емоції щодо цього процесу. Ми дуже багато говоримо про реформу в медицині і те, що вже зроблено. Ми більше уваги почали звертати на лікарні і на маршрути пацієнтів, на забезпечення медичними засобами та засобами індивідуального захисту. Будь-яка реформа , яка реалізовується – це, перш за все, про людей», - зауважив він.
Детальніше

В Україні оновили рівні епідемічної небезпеки: Львівщина без червоних зон

 
Учора, 15 жовтня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до її висновків, міста і райони Львівщини до червоної зони не потрапили. Область перебуватиме у помаранчевій, жовтій та зеленій зонах.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 463 наступна →

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn