Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Львівської ОДА

На Львівщині розробляють стратегію розвитку малого та середнього бізнесу

 
У середу, 23 лютого, у Львівській облдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року. Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації. Участь у засіданні взяв директор департаменту економічної політики Роман Филипів, координатор аналітичного компоненту Програми USAID (ЛЕВ) Оксана Кузяків, старший радник з економічних питань Прогрвми  USAID (ЛЕВ) Ігор Бураковський, експерт Програми USAID (ЛЕВ) Артур Ковальчук. 
Детальніше

У березні мешканцям Львівщини перерахують житлові субсидії, - департамент соцзахисту ЛОДА

 
Станом на 23 лютого в області одержують житлову субсидію 453 870 сімей (домогосподарств), що становить 56,7% населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено понад мільйон громадян області. Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, в середньому розмір одержаної субсидії становить 1876 грн, середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1736,6 грн. Слід зазначити, що упродовж березня 2017 року органи соціального захисту населення області проведуть перерахунок всіх житлових субсидій у зв’язку з плановим підвищення тарифів на електроенергію з 01 березня 2017 року                    
Детальніше

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічних операцій: відділ митного оформлення № 3 працюватиме цілодобово

 
Із 27 лютого відділ митного оформлення № 3 працюватиме цілодобово. Такий принцип роботи запроваджено у вигляді експерименту, який діятиме до 27 травня 2017 року. За його підсумками буде ухвалено рішення щодо можливого продовження чи впровадження на постійній основі. Про це повідомляють у Львівській митниці ДФС. Причиною запровадження експерименту стало збільшення кількості зовнішньоекономічних операцій суб’єктів ЗЕД. "Підприємці збільшують товарообіг, справно сплачують митні платежі та потребують комфортного ведення бізнесу, насамперед оперативного митного оформлення товарів незалежно від дня тижня та часу доби", - пояснили у Львівській митниці.
Детальніше

Регіональні телерадіокомпанії транслюватимуть екуменічну молитву за мир в Україні

 
Регіональні телерадіокомпанії одночасно транслюватимуть екуменічну молитву за мир в Україні. Участь ЗМІ та інші деталі трансляції обговорили днями під час зустрічі представники духовенства різних релігійних конфесій, а також телерадіокомпаній у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА
Детальніше

Підприємства району реалізували продукції на понад 2 млрд грн, - звіт голови Радехівської РДА

 
Торік обсяги реалізованої продукції підприємствами Радехівського району зросли  на 312,1 млн грн: у 2016 році промислові підприємства району реалізували продукції на 2 млрд 139,5 млн грн, у 2015 році ця цифра склала 1827,4. Про це розповів голова Радехівської РДА Тарас Калита під час публічного звіту перед громадою сьогодні, 22 лютого. За його словами, упродовж минулого року практично всі промислові підприємства району нарощували обсяги виробленої та реалізованої продукції. Голова РДА також додав, що питома вага у виробництві промислової продукції одного із найбільших підприємств району –  ТзОВ "Радехівський цукор", складає 60,4%. Значний вплив на загальні показники діяльності промислового комплексу району мають також ТзОВ "Мебель-Сервіс" – 25% та ДП "Укрспирт" Вузлівське МПД – 8,8%.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 636 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn