Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/rrdal157/domains/rrda.lviv.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Радехівська РДА > Версія для друку > Запрошуємо на Всеукраїнську конференцію “Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”
Головна > Інформація > Запрошуємо на Всеукраїнську конференцію “Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”

Запрошуємо на Всеукраїнську конференцію “Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”


11-06-2019, 16:16.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошує на Всеукраїнську конференцію "Регіональна/місцева політика МСП: від теорії до сталого розвитку”, яка відбудеться 14 червня 2019 року в м. Києві (вул.Десятинна 12, Галерея "Всі Свої Д12”, 7-й поверх). Конференція відбудеться за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business у партнерстві з Програмою "U-LEAD з Європою”. На конференції планується зібрати понад 150 представників бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також представників міжнародної донорської спільноти для обговорення шляхів довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва у регіонах України. Просимо делегувати представників для участі у Конференції та підтвердити їх участь шляхом реєстрації за посиланням https://forms.gle/ZKjGigjXzmucHMsy7. Мова заходу – українська та англійська у синхронному перекладі.

назад