Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Інформація » Оголошення на заміщення вакантної посади

Оголошення на заміщення вакантної посади


 

Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”, Порядку

проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади завідувача юридичного сектору апаратурайдержадміністрації.

2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття посади завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації, що додаються.

3. Начальнику відділу персоналуапаратурайдержадміністрації

Г. Косіковській оголосити умови конкурсу на зайняття посади завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації на веб-сайті Радехівської райдержадміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України .

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т.в.о. керівника апаратуС. Ф. Покотило

 

 

Додаток 1

До Порядку( в редакції постанови Кабінету міністрів України від 25 жовтня 2017р.

№ 815)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом керівника апарату Радехівської райдержадміністрації

від "2 ” липня 2019 р. № 136

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б”- завідувача юридичного сектору апарату

Радехівської райдержадміністрації

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

Завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації :

Здійснює правову експертизу проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, готує висновки правової експертизи у разі їх невідповідності актам законодавства та/або подає пропозиції щодо приведення таких проектів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Організовує та забезпечує правильне виконання законодавчих актів, інших нормативних актів і документів, подає керінвицтву пропозиції щодо вирішення правових питань.

Готує інформаційні, довідкові та інші матеріали з питань застосування законодавства.

Координує роботу і бере участь у підготовці проектів розпоряджень, що регулюють відносини структурних підрозділів райдержадміністрації.

Визначає розпорядження голови райдержадміністрації, які носять нормативно-правовий характер та підлягають державній реєстрації в управлінні юстиції.

Разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації складає висновки за проектами розпоряджень та іншими актами.

Організовує і веде претензійну та позовну роботу, представляє за дорученням голови райдержадміністрації інтереси райдержадміністрації в судах загальної юрисдикції, інших органах під час розгляду правових питань і спорів.

Сприяє додержанню законності у реалізації прав трудового колективу, бере участь у підготовці та укладенні колективного договору.

Разом з іншими структурними підрозділами бере участь у підготовці заходів щодо зміцнення трудової дисципліни, забезпечення охорони праці, надає правову допомогу працівникам, які потребують соціального захисту.

Забезпечує правильне застосування норм трудового, житлового, пенсійного, іншого законодавства, що зачіпають права і законні інтереси працівників. Вносить пропозиції керівництву про поновлення порушених прав.

За дорученням керівництва райдержадміністрації розглядає протести та подання прокуратури, інші звернення правоохоронних і контролюючих органів.

Організовує і проводить роботу, пов’язану із підвищенням рівня знань працівників райдержадміністрації, інформує про нове законодавство, роз’яснює практику його застосування.

Дає консультації з правових питань.

За дорученням керівництва райдержадміністрації виконує інші завдання та функції з правового забезпечення діяльності райдержадміністрації відповідно до Регламенту та Положення про юридичний сектор .

Умови оплати праці

1)Посадовий оклад – 5600.00 грн.

2) Розміри надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

3) Преміювання відповідно до чинного законодавства.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1)копія паспорта громадянина України;

2)письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;

3)письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4)копія (копії) документа (документів) про освіту;

5)оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6)заповнена особова картка встановленого зразка (Особова картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 №156, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2016 за №1200/29330);

7)декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції» та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції)

8) заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Строк подання документів: до 18.00 год. 18 липня 2019року .

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком № 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (із змінами)

Місце, час та дата початку проведення тестування

23 липня 2019 року, початок об 10. 00 год.

Радехівська районна державна адміністрація

м. Радехів просп. Відродження, 3

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Косіковська Галина Михайлівна

03255 41070

Radekhiv_admin@ukr.net

Radekhivrda@loda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше одного року

3.

Володіння державною мовою

посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Лідерство

1) вміння обґрунтовувати власну позицію;

2) досягнення кінцевих результатів

2.

Прийняття ефективних рішень

1) вміння вирішувати комплексні завдання;

2) встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів

3.

Особистісні компетенції

1) аналітичні здібності;

2) самоорганізація та орієнтація на розвиток;

3) вміння працювати в стресових ситуаціях;

4) інноваційність та креативність

Професійні знання*

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

-Конституція України;

-Закон України"Про державну службу”;
-Закон України"Про запобігання корупції”

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Положення про юридичний сектор;

Закон України "Про звернення громадян”;

Закон України " Про доступ до публічної інформації”;

Інші Закони України, акти Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших Центральних органів виконавчої влади.

Основні принципи роботи на комп’ютері .

 

 

 

Т.в.о. керівника апарату С.Ф. Покотило

___________________________________

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn