Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Кадрова стратегія » Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Н А К А З

КЕРІВНИКА  АПАРАТУ

  РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Львівської області

      від "28 ” травня  2019 року   №  93

м.  Радехів

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної

посади

 

        Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку

проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

НАКАЗУЮ:

          1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

          2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, що додаються.

          3. Начальнику     відділу      персоналу      апарату      райдержадміністрації

Г. Косіковській оголосити умови конкурсу на зайняття посади завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації на веб-сайті Радехівської райдержадміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України . 

4. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

 

 

Керівник апарату                                                                   С. С. Вавреньчук

 

                    

 

 

 

 

 

Додаток 1

До Порядку (  в редакції постанови  Кабінету міністрів України від 25 жовтня 2017р.

№ 815)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом керівника апарату Радехівської райдержадміністрації

від "28 ”травня 2019 р. № 93    

 

 

УМОВИ 
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б”-  завідувача сектору з питань цивільного захисту Радехівської райдержадміністрації

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

Завідувач сектору з питань цивільного захисту  райдержадміністрації :

<!-- [if !supportLists] --> 1.1.          <!-- [endif] --> Здійснює функції постійно діючого органу управління цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми.

<!-- [if !supportLists] --> 1.2.          <!-- [endif] --> Забезпечує підготовку, скликання та проведення засідань, а також контроль за виконанням рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, здійснює функції робочого органу (секретаріату) такої комісії.

<!-- [if !supportLists] --> 1.3.          <!-- [endif] --> Забезпечує готовність органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми до дій за призначенням.

<!-- [if !supportLists] --> 1.4.       <!-- [endif] --> Розробляє та подає на затвердження плани діяльності районної ланки територіальної підсистеми, інших планів у сфері цивільного захисту, здійснює контроль за їх виконанням.

<!-- [if !supportLists] --> 1.5.          <!-- [endif] --> Розробляє проекти районних програм у сфері цивільного захисту, зокрема спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, зменшення можливих втрат, надає ці програми у встановленому порядку на затвердження, забезпечує моніторинг їх реалізації.

<!-- [if !supportLists] --> 1.6.           <!-- [endif] --> Організовує та проводить моніторинг надзвичайних ситуацій, здійснює прогнозування імовірності їх виникнення та визначає показники ризику.

<!-- [if !supportLists] --> 1.7.          <!-- [endif] --> Забезпечує створення і належне функціонування районних систем оповіщення цивільного захисту.

<!-- [if !supportLists] --> 1.8.          <!-- [endif] --> Забезпечує здійснення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі в доступній для осіб з вадами зору та слуху формі.

<!-- [if !supportLists] --> 1.9.          <!-- [endif] --> Готує пропозиції щодо утворення районних та комунальних аварійно-рятувальних служб, здійснює контроль за їх готовністю до дій за призначенням.

<!-- [if !supportLists] --> 1.10.      <!-- [endif] --> Здійснює методичне керівництво щодо утворення та функціонування територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту та територіальних формувань цивільного захисту, здійснює контроль за їх готовністю до дій за призначенням.

<!-- [if !supportLists] --> 1.11.      <!-- [endif] --> Надає методичну допомогу органам з евакуації щодо організації проведення евакуації та підготовки районів для розміщення евакуйованого населення і його життєзабезпечення, а також зберігання матеріальних і культурних цінностей.

<!-- [if !supportLists] --> 1.12.      <!-- [endif] --> Організовує навчання з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки посадових осіб районної державної адміністрації, суб’єктів господарювання, що належать до сфери її управління, керівників та їх заступників, здійснює підготовку населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

<!-- [if !supportLists] --> 1.13.      <!-- [endif] --> Організовує підготовку органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми до дій за призначенням.

<!-- [if !supportLists] --> 1.14.      <!-- [endif] --> Здійснює контроль за проведенням практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях шляхом узагальнення звітів про проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту.

<!-- [if !supportLists] --> 1.15.      <!-- [endif] --> Здійснює заходи радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків надзвичайних ситуацій.

<!-- [if !supportLists] --> 1.16.     <!-- [endif] --> Готує пропозиції щодо віднесення суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління районної державної адміністрації, а також тих, що знаходяться у приватній власності, до категорії цивільного захисту та надає їх перелік на затвердження у встановленому порядку.

<!-- [if !supportLists] --> 1.17.      <!-- [endif] --> Визначає потребу та організовує завчасне накопичення і підтримання у постійній готовності засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення і зонах спостереження суб’єктів господарювання радіаційної небезпеки І і II категорій, та формувань цивільного захисту, а також приладів дозиметричного і хімічного контролю та розвідки.

<!-- [if !supportLists] --> 1.18.      <!-- [endif] --> Організовує та здійснює заходи з питань створення, збереження і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

<!-- [if !supportLists] --> 1.19.      <!-- [endif] --> Організовує виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту.

<!-- [if !supportLists] --> 1.20.      <!-- [endif] --> Визначає потреби фонду захисних споруд цивільного захисту, планує та організовує роботи з дообладнання або спорудження в особливий період підвальних та інших заглиблених приміщень для укриття населення, організовує його укриття.              

<!-- [if !supportLists] --> 1.21.      <!-- [endif] --> Готує рішення про подальше використання захисних споруд цивільного захисту державної та комунальної власності.

<!-- [if !supportLists] --> 1.22.      <!-- [endif] --> Організовує облік фонду захисних споруд цивільного захисту.

<!-- [if !supportLists] --> 1.23.      <!-- [endif] --> Організовує проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, виключення їх, за погодженням із ДСНС України, з фонду таких споруд.

<!-- [if !supportLists] --> 1.24.      <!-- [endif] --> Надає на запити замовників вихідні дані та вимоги до завдань на розробку розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі містобудівної документації та бере участь у підготовці вихідних даних для розробки розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у проектній документації.

<!-- [if !supportLists] --> 1.25.      <!-- [endif] --> Забезпечує підтримання у готовності пунктів управління районної державної адміністрації, їх обладнання засобами управління, організовує оперативно-чергову службу в цілодобовому режимі.

<!-- [if !supportLists] --> 1.26.      <!-- [endif] --> Розробляє та вживає заходи щодо забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в особливий період.

<!-- [if !supportLists] --> 1.27.      <!-- [endif] --> Виконує, у межах визначених повноважень, функції з управління майном, що передано до сфери його управління.

<!-- [if !supportLists] --> 1.28.      <!-- [endif] --> У режимі підвищеної готовності для єдиної державної системи цивільного захисту, районної ланки територіальної підсистеми:

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> забезпечує організацію оповіщення органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми, а також населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації та інформує їх про дії у можливій зоні надзвичайної ситуації;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> формує оперативні групи для виявлення причин погіршення обстановки та підготовки пропозицій щодо її нормалізації;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> готує розпорядчі документи, спрямовані на посилення спостереження та контролю за гідрометеорологічною обстановкою, ситуацією на потенційно небезпечних об’єктах, території об’єкта підвищеної небезпеки та/або за його межами, території, на якій існує загроза виникнення геологічних та гідрогеологічних явищ і процесів, а також здійснює постійне прогнозування можливості виникнення надзвичайних ситуацій та їх масштабів;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> організовує функціонування постів радіаційного і хімічного спостереження та розрахунково-аналітичних груп для здійснення спостереження за радіаційною і хімічною обстановкою при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викидом (виливом) у довкілля радіоактивних та небезпечних хімічних речовин;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> уточнює (у разі потреби) плани реагування на надзвичайні ситуації, здійснює заходи щодо запобігання їх виникненню;          

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> уточнює та здійснює заходи щодо захисту населення і територій від можливих надзвичайних ситуацій;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> бере участь у заходах із приведення у готовність наявних сил і засобів цивільного захисту, готує пропозиції щодо залучення у разі потреби додаткових сил і засобів.

<!-- [if !supportLists] --> 1.29.      <!-- [endif] --> У режимі надзвичайної ситуації для єдиної державної системи цивільного захисту, районної ланки територіальної підсистеми:

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> забезпечує організацію оповіщення органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми, а також населення про виникнення надзвичайної ситуації;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> готує розпорядчі документи щодо переведення районної ланки територіальної підсистеми у режим надзвичайної ситуації, про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у разі прийняття рішення про її утворення;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> організовує роботи із визначення зони надзвичайної ситуації;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> здійснює постійне прогнозування зони можливого поширення надзвичайної ситуації та масштабів можливих наслідків;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> бере участь в організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, керівництві проведенням відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

<!-- [if !supportLists] --> -            <!-- [endif] --> бере участь в організації заходів щодо життєзабезпечення постраждалого населення;

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> бере участь в організації (у разі потреби) евакуаційних заходів;

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> бере участь в організації радіаційного, хімічного, біологічного, інженерного та медичного захисту населення і територій від наслідків надзвичайної ситуації;

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> організовує безперервний контроль за розвитком надзвичайної ситуації та обстановкою на аварійних об’єктах і прилеглих до них територіях;

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> забезпечує інформування органів управління цивільного захисту та населення про розвиток надзвичайної ситуації та заходи, що здійснюються.

<!-- [if !supportLists] --> 1.30.     <!-- [endif] --> У режимі надзвичайного стану - виконує завдання відповідно до Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану».

<!-- [if !supportLists] --> 1.31.     <!-- [endif] --> Здійснює інші повноваження у сфері цивільного захисту, визначені законом.

 

Умови оплати праці

1)Посадовий оклад – 5600.00  грн.

2) Розміри надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

3) Преміювання відповідно до чинного законодавства

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка (Особова картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2016 за № 1200/29330);

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції» та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань  запобігання корупції)

8) заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Строк подання документів: до 18.00 год. 12 червня 2019 року

 

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

18 червня  2019 року, початок об 10. 00 год. 

Радехівська районна державна адміністрація

м. Радехів просп. Відродження, 3

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Косіковська Галина Михайлівна

03255 41070

Radekhiv_admin@ukr.net

Radekhivrda@loda.gov.ua 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn