Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Кадрова стратегія » Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Україна

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Львівської області

від "23 ” січня 2019 року   № 5

м. Радехів

 

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної

посади

Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації.

2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації, що додаються.

         3. Завідувачу      сектору      персоналу     апарату      райдержадміністрації

Г. Косіковській оголосити умови конкурсу на зайняття посади начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації на веб-сайті Радехівської райдержадміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України . 

4. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                   І.І. Мельник

 

 

 

 

Додаток 1

До Порядку (  в редакції постанови  Кабінету міністрів України від 25 жовтня 2017р.

№ 815)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядженням голови Радехівської райдержадміністрації

від  23 січня 2019 р. № 5

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної служби категорії  „Б” -  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації

Загальні умови

Посадові обов'язки

1. Здійснення керівництва діяльністю управління, персональна відповідальність перед головою районної державної адміністрації за виконання покладених на управління завдань.

2. Розроблення та подання на затвердження голові районної державної адміністрації положення про управління, його структуру, кошторис і штатний розпис у межах граничної чисельності працівників та фонду оплати праці.

3. Затвердження положень про структурні підрозділи управління, посадових інструкцій працівників управління та розподілення обов’язків між ними.

4. Забезпечення у межах повноважень заходів щодо запобігання протидії корупції, контроль за їх здійсненням в управлінні.

5. Вживання заходів в удосконалення організації та підвищення ефективності роботи управління.

6. Звіт перед головою районної державної адміністрації про виконання покладених на управління завдань та затверджених планів роботи.

7. Приймання участі у засіданнях органів місцевого самоврядування при розгляді питань формування та виконання бюджету, а також роботи управління

8. Представлення інтересів управління у відносинах з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації,  міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями — за дорученням керівництва районної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства.

9. Видача у межах своїх повноважень наказів нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в районному управлінні юстиції, організація здійснення контролю за їх виконанням.

10. Розпорядження коштами у межах затвердженого в установленому порядку кошторису управління.

11. Затвердження розпису доходів і видатків районного бюджету на рік та тимчасового розпису на відповідний період, забезпечення відповідності розпису районного бюджету встановленим бюджетним призначенням.

12. Призначення на посаду і звільнення з посади у порядку, передбаченим законодавством про державну службу державних службовців управління, присвоєння їм рангів державних службовців, заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.

13. Прийняття  на роботу та звільнення з роботи у порядку, передбаченим законодавством про працю, працівників управління, які не є державними службовцями, заохочення їх та притягнення до дисциплінарної відповідальності.

14. Організація роботи з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців управління.

15. Проведення особистого прийому громадян з питань, що належать до повноважень управління.

16. Забезпечення дотримання працівниками управління правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

17. Надання консультативно-методичної та практичної допомоги спеціалістам органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань, що належать до компетенції управління.

18. Забезпечення захисту державної таємниці по напрямах діяльності управління у відповідності з чинним законодавством.                                                                                     19. Забезпечення у межах своїх повноважень збереження в управлінні  інформації з обмеженим доступом.                                                                                 20. Здійснення контролю за дотриманням працівниками управління законодавства України з питань державної служби, запобігання і протидії корупції, Інструкції з діловодства та Інструкції з питань охорони праці та протипожежної безпеки.

21. Здійснення підготовки матеріалів, що підлягають оприлюдненню, як публічна інформація, відповідно до Закону України  «Про доступ до публічної інформації» та надання їх до відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації.    

Умови оплати праці

1) Посадовий оклад - 7000,00 гривень

2) Розміри надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

3) Преміювання відповідно до чинного законодавства

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі

 

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка (Особова картка державного службовця, затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2016 за № 1200/29330);

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції» та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань  запобігання корупції)

8) заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Строк подання документів: до 18.00 год. 13 лютого 2019 року

Дата, час і місце проведення конкурсу

19 лютого 2019 року, початок об 10.00 год.

за адресою м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257

Прізвище, ім’я, та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Мерйо Ольга Романівна

тел: 0322 999 597,

 e-mail: kadryvd@loda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра економічного спрямування

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше одного року

3.

Володіння державною мовою

посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

 

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Лідерство

1) вміння обґрунтовувати власну позицію;

2) досягнення кінцевих результатів

2.

Прийняття ефективних рішень

 

1) вміння вирішувати комплексні завдання;

2) встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів

3.

Комунікації та взаємодія

1) співпраця та налагодження партнерської взаємодії;

2) вміння ефективної комунікації та публічних виступів

4.

Управління організацією роботи та персоналом

1) організація і контроль роботи;

2) вміння працювати в команді та керувати командою;

3) управління проектами

5.

Особистісні компетенції

1) аналітичні здібності;

2) самоорганізація та орієнтація на розвиток;

3) вміння працювати в стресових ситуаціях;

4) інноваційність та креативність

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання

законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України „Про державну службу”;

3) Закон України „Про запобігання корупції”;

4) Закон України „Про місцеві державні адміністрації”;

 

2.

Знання спеціального законодавства, що повязане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Положення про фінансове управління райдержадміністрації, Кодекс законів про працю України,  Бюджетний Кодекс України.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn