Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Кадрова стратегія

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

РАДЕХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНААДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФІНАНСОВЕ  УПРАВЛІННЯ вул.Тарнавського, 38, м. Радехів, 80200, тел. 2-23-41, факс 2-26-30 e-mail: mfu13_22@fin.loda.gov.ua   НАКАЗ 18.04.2019 р.                                                                         №  19   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади   Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889 –УІІІ та Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»,
Детальніше

Щодо надання інформації про результати проведення конкурсу

На виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», служба у справах дітей Радехівської районної державної адміністрації надсилає інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору опіки та піклування над дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, усиновлення, запровадження сімейних форм виховання служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації, який відбувся 09 квітня 2019 року. У конкурсі перемогла Дяків Людмила Іванівна, загальна сума балів - 9,5. Дата розміщеного на офіційному веб-сайті Нацдержслужби оголошення про проведення конкурсу 19.03.2019 року, порядковий номер 129363.
Детальніше

Перевірка достовірності відомостей

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» в управлінні соціального  захисту населення Радехівської районної державної адміністрації проводить перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон щодо Юзефович Мар’яни Іванівни –  провідного спеціаліста у справах сімейної політики з 21 березня 2019 року. Інформація [2.33 Mb] (cкачувань: 2)    
Детальніше

Відбувся конкурс

19 березня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста у справах сімейної політики управління соціального захисту населення Радехівської райдержадміністрації. Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, конкурс відбувся у два етапи: електронне тестування та співбесіда. Для участі у конкурсі документи подали два кандидати. Обидва кандидати успішно пройшли тестування та співбесіду. За результатами тестування і співбесіди переможцем конкурсу стала Юзефович Мар’яна Іванівна, друге місце посіла Максимлюк Юлія Андріївна.
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

РоЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ  РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Львівської області від  "  19   ” березня  2019 року  №22-к  м. Радехів     Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади   Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  керівника відділу культури, туризму, національностей та релігій  Радехівської районної державної адміністрації. 2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття посади  керівника відділу культури, туризму, національностей та релігій Радехівської районної державної адміністрації, що додаються.          3. Завідувачу     
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn
 
Подборка качественного порно фильмов Лучшее порно видео на этом источнике