Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Кадрова стратегія

Інформація

Районна державна адміністрація інформує, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади категорії "Б" - завідувача сектору з питань цивільного захисту Радехівської райдержадміністрації переможцем визнано ЗІНЬКА Андрія Романовича.
Детальніше

Повідомлення

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону  України "Про очищення влади" у Радехівській районній державній адміністрації розпочато перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон до: ЧОРНОЇ Вікторії Миколаївни - яка претендує на посаду провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
Детальніше

Про зайняття вакантної посади

Районна державна адміністрація інформує, що за результатами конкурсу  на заміщення вакантної посади категорії В -  провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Радехівської райдержадміністрації переможцем визнано Чорну Вікторію Миколаївну.
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Н А К А З КЕРІВНИКА  АПАРАТУ   РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ       від "28  ” травня  2019 року   №  93 м.  Радехів   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади           Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 НАКАЗУЮ:           1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.           2. Затвердити умови оголошення конкурсу на
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Україна Н А К А З КЕРІВНИКА  АПАРАТУ   РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Львівської області       від "15 ” травня  2019 року   № 89 м. Радехів   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади           Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 НАКАЗУЮ:           1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та розвитку  інфраструктури райдержадміністрації.           2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади провідного спеціаліста
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn

 
Подборка качественного порно фильмов Лучшее порно видео на этом источнике