Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Кадрова стратегія

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Україна РоЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ  РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Львівської області від "23 ” січня 2019 року   № 5 м. Радехів     Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації. 2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації, що додаються.          3. Завідувачу      сектору      персоналу    
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

<!-- [if gte vml 1]> <!-- [if !vml] --> <!-- [endif] --> <!-- [if gte mso 9]> УКРАЇНА РАДЕХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ Н А К А З   від 14 січня 2019 року № 2 м. Радехів   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади           Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,                                            НАКАЗУЮ:
Детальніше

За результатами конкурсу визнано переможцем

Районна державна адміністрація інформує, що за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади категорії В -  державного реєстратора відділу державної реєстрації Радехівської районної державної адміністрації (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)  переможцем визнано Повх Тетяну Вікторівну.
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Україна Н А К А З КЕРІВНИКА  АПАРАТУ   РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Львівської області       від " 26” листопада 2018 року   №  193 м. Радехів   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади           Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 НАКАЗУЮ:           1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  державного реєстратора відділу державної реєстрації райдержадміністрації (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).           2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади
Детальніше

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

УКРАЇНА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ  РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від "14” листопада 2018 року   №  168-к м.  Радехів     Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади Відповідно до статті 22 Закону України "Про державну службу”,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації. 2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття  посади  начальника фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації, що додаються.          3.
Детальніше
←  попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна →

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

 
Подборка качественного порно фильмов Лучшее порно видео на этом источнике