Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Громадська рада » ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи

  ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації відбудуться 25 жовтня 2016 року в каб. 45. Початок зборів о 15.00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації:

 

ПІБ

Назва громадської організації або

органу виконавчої влади, яку представляє

1.

Янюк Дмитро Михайлович

 

    РО «Інваліди Радехівщини»

 

2.

Залужний Павло Іванович

 РО «Агенція  розвитку Радехівщини»

3.

Михайлів Іван  Михайлович

 

Громадське формування «Народна самооборона Радехів»

4.

Свиньчук Ольга Іванівна

 

РО «Союз. Чорнобиль. Україна»

5.

Твердохліб Зіновій Іванович

 

Районна станиця Всеукраїнського братства вояків ОУН- УПА

 

Громадська рада при Радехівській районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразки заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на веб-сайті http://rrda.lviv/ua (рубрика «Громадська рада»). Документи приймаються ініціативною групою до 12 жовтня 2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Радехів, проспект Відродження,  3, каб. 47 і 48 з 9.00 до 18.00 год.
		

Телефони для довідок: 2-27-09, 4-10-53.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn