Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Громадська рада » ПРОТОКОЛ №2 засідання громадської ради при Радехівській райдержадміністрації від 14.02.2018

ПРОТОКОЛ №2 засідання громадської ради при Радехівській райдержадміністрації від 14.02.2018

ПРОТОКОЛ №2

засідання громадської ради при Радехівській

райдержадміністрації

 

    м. Радехів                                                                                             14.02.2018

Присутні : Залужний П. І.

Матиящук В. А.

Гось Н. Б.

Парубочий Й. С.

Тиркала М.І.

Грушецький В.Г.

Пристанська М.С.

Феденишин С.В.

Шведюк Т.І.

Мисик Х.Р.

Долайчук Б.І.

Бунь І.П.

Наконечний В.Р.

Янюк Д.М.

 

                                                   Запрошені: Гасюк О.Я., Ярмола Ю.О.

 

Порядок денний

 

1.     Про звіт відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату РДА за 2017 рік, обговорено плани роботи комісій громадської ради і регламент.  

2.       Обговорення плану роботи комісій громадської ради.  

3.          Різне.

 

Слухали по першому питанню: головного спеціаліста відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Юрія Ярмолу, який прозвітував про інформаційну діяльність відділу за 2017 рік. Зокрема, у звіті він зазначив, що минулого року на офіційному веб-сайті Радехівської райдержадміністрації було розміщено понад три тисячі п’ятсот інформацій, в тому числі на статичних сторінках - двісті п’ятдесят інформацій, у рубриці «Новини Радехівщини» - понад  1200 інформацій, у рубриці «Новини Львівської ОДА» - понад дві тисячі інформацій. За звітний період інформації про діяльність Радехівської райдержадміністрації, які підготовлені відділом організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації, було оприлюднено в районній газеті «Народна справа», в радіо- та телеефірі КП «Телестудія «Радехів», а також в новинах радіо «Сокаль» і на сторінках ряду інформаційних інтернет-видань. Як наголосив головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Юрій Ярмола, фактично місцеві засоби масової інформації та інтернет-видання користуються інформацією, яка спочатку оперативно розміщується на офіційному сайті Радехівської райдержадміністрації.

В обговоренні взяли участь: Матиящук В. А., Парубочий Й. С., Грушецький В.Г., Янюк Д.Б., Залужний П.І.

Янюк Д.Б. запропонував затвердити звіт про інформаційну діяльність відділу за 2017 рік головного спеціаліста відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Юрія Ярмоли.

Голосування:

 «за» -  14 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0  чоловік.

 

Вирішили: затвердити звіт про інформаційну діяльність відділу за 2017 рік головного спеціаліста відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Юрія Ярмоли.

Слухали по другому питанню: Залужного П.І., голову громадської ради при Радехівській РДА, який запропонував  детально розробити плани роботи комісій громадської ради на 2018 рік. Залужний П.І. запропонував до наступного засідання підготувати плани роботи комісій громадської ради на поточний рік.

Голосування:

 «за» -  14 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0  чоловік.

 

Вирішили: до 06.03.2018 підготувати плани роботи комісій громадської ради на поточний рік.

 У різному обговорювалися робочі питання щодо подальшої діяльності  громадської ради при Радехівській райдержадміністрації.

 

  Голова                                                                                          Залужний П.І.

 

  Секретар                                                                                                Мисик Х.Р.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn