Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Громадська рада » Відбулися установчі збори з обрання нового складу громадської ради при Радехівській райдержадміністрації

Відбулися установчі збори з обрання нового складу громадської ради при Радехівській райдержадміністрації

15 грудня відбулися установчі збори з обрання нового складу громадської ради при Радехівській райдержадміністрації. На початку установчих зборів виступив перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, який зазначив, що громадська рада є дорадчим органом, метою діяльності якого є забезпечення участі громадськості в управлінні державними справами з питань  розширення можливостей участі громадськості у процесах прийняття важливих рішень, сприяння проведенню консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики. Далі перед присутніми виступив голова ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів нового складу громадської ради при Радехівській райдержадміністрації П.Залужний, який повідомив, що за відповідний період чотирнадцять інститутів громадянського суспільства подало свої заяви на представництво у складі громадської ради. Члени ініціативної групи заслухали всіх представників від громадських організацій, які прибули на установчі збори. Після заслуховування було вирішено підтримати ініціативу громадських організацій і подати список нового складу громадської ради на затвердження голові Радехівської райдержадміністрації Т.Калиті. 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn