Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Громадська рада » Повідомлення ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації

Повідомлення ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації

  ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів

нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації відбудуться 15 грудня  2017 року в залі засідань депутатських комісій Радехівської районної ради (м.Радехів, проспект Відродження, 3, каб. 44). Початок зборів о 15.00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації:

 

 

 

ПІБ

Назва громадської організації,

 яку представляє

1.

Залужний Павло Іванович

 

 «Агенція розвитку Радехівщини»

2.

Твердохліб Зіновій Іванович

Районна станиця Всеукраїнського братства

вояків ОУН- УПА

3.

Матиящук Володимир Андрійович

Радехівське відділення Всеукраїнського

 об’єднання ветеранів

4.

 Гось Надія Богданівна

Радехівська районна організація

«Союз українок»

5.

Парубочий Йосип Семенович

Благодійний фонд імені Маркіяна Шашкевича

6.

Тиркала Михайло Іванович

Радехівська районна організація

 профспілки працівників освіти і науки

7.

Кудринський Павло Миколайович

 

РО «Ветерани АТО»

 

Громадська рада при Радехівській районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразки заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на веб-сайті http://rrda.lviv/ua (рубрика «Громадська рада»). Документи приймаються ініціативною групою до 20 листопада 2017 року включно (крім вихідних і святкових днів) за адресою: м.Радехів, проспект Відродження,  3, каб. 47(з 9.00 до 18.00).

Телефони для довідок: 4-11-75.

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn